vyalitim Yorum yapılmamış

Temel Bohçalama

Meskenlerin en önemli alt yapı oluşumlarından biri olan su izolasyonu yöntemine aynı zamanda bohçalama da denir. Bina temelinin tamamen bir membran tabakası ile çevrelenmesi şeklinde uygulanan temel bohçalama ise, bina temelini ve bodrum zeminini yer altı sularının yol açtığı zararlı etkilere karşı koruma amaçlı uygulanan bir işlemdir. İzolasyon sistemi sayesinde zemin üzerinde bulunan yapı malzemeleri, yağışların sebep olduğu olumsuz durumlardan korunurken; zeminin altında bulunan kısımlar ise oluşabilecek rutubet ve su aşındırması gibi zararlı etkilere karşı güvende tutulur. Bu da binanın temelinin daha sağlam olmasını ve projelendirildiği gibi aynı kalmasını sağlar.  Dolayısıyla bu şekilde bir işlem gören yapılar, her zaman diğerlerine oranla daha uzun ömürlü olur. Ayrıca oluşabilecek küf ve rutubet gibi durumlara engel olduğu için bohçalama sistemi daha konforlu yapılar elde edilmesini sağlar. Bunun yanı sıra, temeli yeraltı sularının yüzeyi aşındırması sonucunda zayıflayan binaların, oluşabilecek şiddetli depremler sebebiyle daha büyük tehlike altında olduğu kanıtlanmış bir durumdur. Ülkemizin birçok bölgesinin deprem sebebiyle risk alında olması da temel bohçalama sistemini yapılar için daha gerekli hale getiren bir etkendir. Dolayısıyla doğal afetler sonrası yaşanabilecek felaketlerin önüne geçebilmek için de bu uygulamaların yapımı son yıllarda daha çok artmıştır.

Temel Bohçalama

Bohçalama işlemi yapılırken öncelikle yalıtım tabakası hazırlanır. Daha sonrasında ise, oluşturulan bohçanın içine yapının temeli oturtulur. Fakat temel bohçalama yapılacak zeminin önceden sağlamlığından emin olunması gerekir. Normalde bohçalama yaparken grobeton şeklinde olan zeminin alt kısmına astar, üst kısmına ise 3 ya da 4 kat membran yapıştırılması gerekirken; temel bohçalama işleminde grobetonun alt veya üst kısmına herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

Dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü kanıtlanmış temel bohçalama metodu iki farklı şekilde uygulanır. İçten ve dıştan yalıtım olarak adlandırılan bu metodlarda binanın temeli membran tabakası ile içten veya dıştan sarılır. İçten bohçalama uygulamalarında öncelikle yalıtım bohçası hazırlanır ve temel, bu bohçanın içine yerleştirilir. Dıştan bohçalama işleminde ise, perde beton bohçalama işlemi için hazırlanır. Daha sonrasında sürme izolasyon veya membran uygulaması yapılır.

vyalitim Yorum yapılmamış

Membran Kaplama

Membran kaplama, şu anda ev ve ofislerde yaygın olarak kullanılan MDF malzeme üzerine sıcak presleme işlemi yapılarak elde edilen bir sistemdir. Kanserojen madde içermez ve üzerinde herhangi bir bakteri barındırmaz. Yüzeyi ise, ithal edilmiş pvc malzemeden elde edilir. Birbirinden farklı renk ve modellerde olan membran kaplama,  genelde ahşap dekorasyonu seven ve sade şıklıktan hoşlanan kişilerin tercih ettiği ürünlerden biridir. Dolayısıyla evinizde sıcak bir ambiyans yakalamak ve sadeliğin şıklığını gözler önüne sermek isterseniz, bu tarz mobilyaları tercih etmelisiniz.

Membran Kaplama

Genellikle mutfak dolaplarında görülse de membran kaplama birçok eşya üzerinde uygulanabilir bir işlemdir. Mutfak dışında banyo, TV üniteleri, çeşitli mobilyalar ve banyolarda da kullanılabilir. Mutfak ve banyo gibi suyun en çok olduğu bölgelerde kullanımı ise herhangi bir sıkıntıya sebep olmaz. Malzemesi minimum seviyede su geçirmez özelliktedir. Bunun yanı sıra antibakteriyeldir, temizliği kolaydır ve yüzeyi oldukça sağlamdır. Bu sebeple yıllar içinde deformasyon çok fazla görülmez. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir kaplama içinse kullanılan mdf’nin yüksek basınçta sıkıştırılmış olması gerekir. Fakat ürünün kullanım ömrü yalnızca buna bağlı değildir. Aynı zamanda sizin de ürünü daha özenli kullanmanız ve temizliğini yaparken kesinlik ahşap temizleyici malzemeler kullanmamanız gerekir.

Son yıllarda üretilen pvc’ler yüksek kalite standartlarında olsa da membran kaplama ürünlerin çizilme olasılığı her zaman vardır. Dolayısıyla ürünü kullanırken dikkatli olmak gerekir. Kullanım sırasında en çok yapılan hatalardan biri yanlış temizlik malzemelerinin kullanımıdır. Bunun sonucunda ise ne kadar kaliteli olursa olsun, kaplama zaman içerisinde aşınır veya solar. Membran kaplama ürünlerin temizliğinde yumuşak yüzeyli mikrofiber bezler kullanılabilir. Bu şekilde herhangi bir çizilme ya da deforme söz konusu olmaz. Temizlik malzemesi olarak ise camsil tarzı ürünler tercih edilmelidir. Ürün üzerinde iz kalmaması açısından temizlik yuvarlak hareketlerle değil; yukarı aşağı doğru ve çok bastırmadan yapılmalıdır. Çamaşır suyu ve deterjan gibi yıpratıcı temizlik malzemelerinden ise kesinlikle uzak durulmalıdır. Çünkü bu tarz ürünler kaplama yüzeylerde solma ve sararma gibi etkilere sebep olabilir.

vyalitim Yorum yapılmamış

Mebran Kaplama

Özelikle kış aylarının beraberinde getirdiği olumsuz hava koşullarından dolayı yıpranıp eskiyen veya kalitesiz malzemeden yapılan çatılar kolayca yıpranır ve bir süre sonra çökme riskine girer. Ayrıca yıpranan ve zamanla çatlamaya başlayan bu yapılar, dışarıdaki soğuk havanın kolayca içeri süzülmesine, yağmur ve kar sularının sızmasına ve rutubet oluşturarak mekânda kötü bir koku oluşmasına sebep olur. Bunların önüne geçebilmek için en modern yöntemlerden biri olan mebran kaplama tercih edilmelidir. Sürekli temizlik ve bakıma ihtiyaç duymayan, hava koşullarından etkilenmeyen, yanmayan, paslanmayan ve dolayısıyla uzun bir kullanım ömrüne sahip olan bu sistem aynı zamanda mekânın dış cephesinin de daha güzel görünmesine yardımcı olur.

Mebran Kaplama

Modern görünümü ve avantajlı kullanım özelliklerinden dolayı şimdilerde birçok kişi veya firmanın tercih ettiği mebran kaplama, yüzey malzemesi Avrupa’dan ithal edilen bir üründür. Tamamen sağlıklı bir yapıya sahip olan ve Dünya Sağlık Örgütü’nün onaylamış olduğu PVC folyo maddesinden yapılan bu ürünler, aynı zamanda bakteri barındırmaz. Mebran kaplama dolapların yapım aşamasında ise yüzey, belirli ölçülerde kesildikten sonra zımparalanır ve daha sonra tutkallanır. İki kat yapılmış olan tutkal kuruduktan sonra malzemenin hava ve ısı izolasyonu oluşturulur. Son olarak ise yüzeye PVC kaplama işlemi yapılır.

Mebran kaplamalar yalnızca çatılarda değil; aynı zamanda dolaplarda, TV ünitelerinde kapılarda da kullanılır. Farklı model alternatiflerine sahip olması, uzun vadeli olarak tasarruf imkânı sağlaması, temizliğinin ve bakımının kolay olması ve mekânı dış etkenlere karşı güvenli bir hale getirmesinden dolayı mebran kaplama ürünler son yıllarda en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Bakteri tutmaması ve kolay temizlenebilir olması özelliği ise, ürünü özellikle çocuklu evler için kullanışlı bir hale getirir. Bazı kaplamalar sudan tamamen etkilenerek kabarma yaparken, mebran uygulamalarında böyle bir sorun olmaz. Ürün yüksek kalitededir, sudan etkilenmez. Bunun dışında istenilen her ölçüde uygulanabilir. Ayrıca farklı renk ve konseptlerde tamamen kişinin isteğine bağlı olarak yaptırılabilir. Özellikle dolaplarda uygulanacak mebran kaplama modelleri mat ve parlak olmak üzere iki seçenekte sunulur. Ürünün fiyatı rengine ve boyutlarına göre değişim gösterir.

vyalitim Yorum yapılmamış

Dilatasyon Bandı

Yapı ve inşaat sektöründe, her geçen gün farklı kolaylıklar ortaya çıkarılmaktadır. Daha faydalı, dayanıklı ve kaliteli yapıların inşa edilmesi için sürekli gelişim gösterilmektedir. Her alanın birtakım önemli unsurları olduğu gibi inşaat sektöründe de dikkat edilmesi gereken hususlar olmaktadır. Bu noktalardan bir tanesi de, inşa edilecek yapıların planlanan alandaki değerleri olmaktadır. Yani bir ev yapılacaksa binanın alt yapısında kalan boşluk mesafesine dilatasyon bandı denilmektedir. Dilatasyon bandı, zeminin ısı ve farklı değişkenlikler nedeni ile betonun atılmasından sonra kısalma veya genleşme gibi değişikliklere uğramaması için kullanılan malzeme olmaktadır. Dilatasyon bandı ile binanın zeminindeki değişim önlenmekte ve yapıya zarar vermesi engellenmektedir. Zeminin cinsi, farklılıkları ve yapının yüksekliği bırakılacak boşluk alanını değiştirmektedir.

Dilatasyon Bandı

Yapılarda kullanılan malzemeler; yaz veya kış, gece ve gündüz olarak zamanlara göre genleşme ve kısalma konusunda farklı tepki verme kapasitesine sahip olmaktadır. Bu nedenle bu özellikler dikkate alınarak yapıların kurulması ve dilitasyon bandı kullanımı gerçekleşmektedir. Çelik ve betonarme gibi malzemelerde bu değişikliklere sık rastlanmaktadır. Genleşmeye veya kısalmaya eğilimleri yüksek olmaktadır. Geniş ve çok katlı yapılması planlanan yapılarda bu farklılıkları ortadan kaldırmak için dilatasyon boşlukları bırakılmakta ve sonradan dilatasyon profilleri ile bu boşluklar kapatılmaktadır.

Mesafeler, kullanılacak blokların ebatları ve esneme payları mühendisler tarafından ince elenip sık dokunması gereken bir konu olmaktadır. Aksi halde yanlış hesaplanan veya ölçülen boşluk miktarı büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle dilatasyon bandı kullanımının önemi; gürültü veya ses dalgaları, yağmur, kar veya rüzgâr gibi kava şartları, yaslanma, sert çarpmalar ve yapıya dayanmalar, yer oynamaları ve fay hattı hareketleri gibi durumlar ile karşılaşma oranına karşılık vurgulanmaktadır. Hatta öneminin bilinmesinin yanı sıra kullanım mecburiyeti sunmaktadır. Günümüzde inşa edilen dev binaların küçük bir hata ile yok olmaması için altı çizilesi öneme sahip olan dilatasyon bandı, düzgün kullanılmadığı takdirde olası hatalar sonucu büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu tarz kayıplar ile karşılaşmamak ve keşke dememek için mimarlar ve mühendislerin hassas davranmaları ve teknik bulgulara önem vermesi gerekmektedir.

vyalitim Yorum yapılmamış

Çatı Kaplama

İnşaatların temel noktalarından biri olan çatılar, yapıyı dışarıdan gelecek yağmur, kar, soğuk, rüzgâr ve fırtına gibi kötü koşullara karşı koruma görevi görür. Ayrıca herhangi bir riskli durum karşısında da üst yapının en önemli savunma mekanizması işlevini yerine getirir. Bu açılardan çatı kaplama, tüm yapılar için büyük bir önem taşır. Çatı yapımında binaların oluşumlarına, yaşanılan yerdeki iklim koşullarına, çatı eğiminin altyapıya uygun olup olmadığına, kullanılan ürünün türüne, ölçümlerin tam olarak yapılıp yapılmadığına dikkat edilmelidir. Çatı kaplamasında kullanılan malzemenin kalitesi ise, yapının daha uzun bir süre korunmasını sağlar. Kaliteden kasıt; kullanılan malzemelerinin her türlü olumsuz dış etkenlere ve kötü hava koşullarına dayanıklı nitelikte olmasıdır. Bunun içinse iyi bir konstrüksiyon ve yüksek kalitedeki su yalıtım malzemeler kullanılmalıdır. Aynı zamanda tüm bu kullanılan malzemeler binanın yapısına uygun olmalıdır.

Çatı Kaplama

Her açıdan kaliteli ve dayanıklı bir çatı için bazı unsurlara dikkat etmek gerekir. Bunlardan biri, taşıyıcı sistem de denilen alt yapıdır; bir diğeri ise kullanılan malzemenin kalitesidir. Kullanılan malzemelerin binanın yapısı ile uyum göstermesi çatı kaplama açısından çok önemli olduğu için, çatının projelendirilmesi ve yapımına başlanması aşamalarında alt yapının buna uygunluğunu belirlemek gerekir. Çünkü çatı altyapıları inşaat sırasında kullanılan malzemelerin kalitesini ve kullanım ömürlerini belirlemeye yardımcı olur. Bazı yapı malzemeleri uygun fiyatları dolayısıyla tercih edilse de bazen daha yüksek fiyatlarda olabilen fakat kaliteli olan malzemeler, kötü hava koşullarına karşı gösterdiği direnç ve uzun ömürlülüğü sayesinde uzun bir süre tasarruf yapılmasını sağlar.

İnşaat sektöründe genel olarak iki çatı kaplama sistemi kullanılır. Bunlardan biri olan sürekli sistem,  daha çok konut inşaatlarında kullanılır. Bu sistemde daha çok ahşap kaplama veya beton oluşturulur. Fakat bunun öncesinde kullanılan eğimli alt yapı malzemelerinin hazırlıkları tamamlanmalı, ondan sonra kiremitleri döşenmelidir. Çatı sistemlerinden bir diğeri ise, çelik konstrüksiyon veya ahşap kullanılarak yapılan konutlar için geçerli olan ızgaralı sistemdir. Bu sistem genellikle büyük binalarda kullanılır. Bu sistemin en önemli avantajı ise, önceden beton ya da ahşap eğimli çatı döşemesi kullanmaya gerek olmamasıdır.

vyalitim Yorum yapılmamış

Yeni Yerimize Taşındık…

Venedik Yalıtım olarak; Yeni Mahalle, Çayırova’da olan hizmet yerimiz artık; İstasyon Mah. Gebze’de yer almaktadır. Yeni Adresimiz:İstasyon Mah. Şehit Abdullah Horoz Cad. No:11/1 – Gebze / KOCAELİ

Siz değerli müşterilerimizin de desteği ile Venedik Yalıtım büyümeye ve sizlere daha kaliteli, dürüst hizmetler sunmaya devem edecektir.

vyalitim Yorum yapılmamış

Web Sitemiz Yenilendi..

Venedik Yalıtım olarak; müşterilerimizin ve site kullanıcılarının daha kullanışlı, mobil uyumlu tasarımımız ile sizlere sunmaktan onur duyuyoruz…

vyalitim Yorum yapılmamış

Gebze Yalıtım

Gebze Yalıtım hakkında; Günümüz dünyasında yalıtım çok önemli bir ihtiyaçtır. İnşaat sektörü için çok tanıdık bir kelimedir. Bizde Gebze yalıtım firması olarak bu sektörde önemli bir konuma ulaştık. Sizlerin ve binalarınızın ihtiyacı olan yalıtım ihtiyaçlarını eksiksiz ve yüksek kalitede karşılıyoruz.  15 yılı aşkın bir deneyime sahip olan firmamız, mağaza, konut, otel gibi binaların kartonpiyer, asma tavan, alçı, spot bandı, perdelik ve benzer dekorasyon çalışmalarını karşılamaktayız. Hem iç, hem de dış dekorasyon faaliyetleri firmamız tarafından sunulmaktadır. Üretim ve uygulama süreçleri uzmanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Temelde müşteri istek ve özel arzularını dikkate alıyoruz. Bu paralelde ürünlerimizi geliştiriyoruz ve farklı tasarımlar sunuyoruz.

Çok önemli kurumsal firmalar için çözüm ortağı olduk. Her zaman büyüyen ve gelişen yapımızla sizleride aramıza katmak ve de kaliteli hizmetlerimizden faydalandırmak istiyoruz. Bu anlamda ihtiyacınız olan tüm dekorasyon ürün ve uygulamaları için Gebze yalıtım firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yalıtım üzerine tüm malzemeleri firmamızda bulabilirsiniz. Bu doğrultuda su, yangın, ısı ve ses yalıtım malzemelerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Pek çok uygulama faaliyetimiz mevcuttur. Bu anlamda binalarınıza hem içten, hem de dıştan mantolama işlemi yapıyoruz. Binalar için en önemli problem su sızıntılarıdır. Yağmur ve kar sularından dolayı pek çok binada su sızma sorunu yaşanmaktadır. Kaliteli malzemelerimiz ve başarılı uygulamalarımız sayesinde bu tarz sorunları yok ediyoruz. Bu anlamda temelden başlamak üzere çatıya kadar su yalıtımı işlemi yapıyoruz. Ses yalıtımı büyük şehirlerde önemlidir. Bunun içinde kesin çözümler firmamızdadır. Dış alanlarda meydana gelen yangınlardan etkilenmemek firmamız sayesinde mümkündür. Vermiş olduğumuz bu önemli hizmet yangın yalıtımıdır.

Gebze Yalıtım Hizmetleri

Bunun dışında Gebze yalıtım firması olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetler şu şekildedir. Dış cephelerinizle alakalı her türlü dekoratif işlemleri firmamıza yaptırabilirsiniz. Tüm binalar için çelik konstrüksiyon yapımı yine önemli faaliyet alanımızdır. Bu ve benzer pek çok hizmet firmamız tarafından büyük bir özveri ile sağlanmaktadır. Satışını yaptığımız ürünler firmamız tarafından garanti altında satılmaktadır. Tüm uygulamalarımız yine aynı şekilde garantimizdir. Uygulama sonrası ortaya çıkabilecek her türlü sorun için anında müdahale ediyor ve sorunu gideriyoruz.

gebze yalıtım konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

vyalitim Yorum yapılmamış

Köster Malzemeleri

Köster Çayırova Mimari Tasarımları hakkında; Bir işletmede dekor değişiklikleri insanları oldukça motive eder. Yapı sektöründe yapılacak olan her bir değişiklik insanların pozitif açıdan olmasına yardımcı olur. İnsanlar bir müzik programı izlemeye gittiklerinde bile her zaman bulundukları ortamın ne derece profesyonel ve kullanışlı olduklarını kontrol etmektedir. Aynı zamanda bir işletmede konaklama yapan müşteriler bile o ortamın yapı dekor işlemlerini ve nasıl dekore edildiğini kontrol etmektedir. Bu nedenlerden dolayı konukları her zaman memnun etmek iyi bir tasarımcının asil olan görevidir. Bir mimar düşüncesininim gerçeğe aktarmak üzere birçok dekor malzemesi ve inşaat malzemesi kullanabilir. Özellikle eğelenecek ve çocuk oyun merkezlerinde olan farklı yapı dekor malzemeleri oldukça dikkat çekicidir. Yapı ürünlerinde köster çayırova her zaman kullanışlı ve konforlu olan ürünleri sunmaktadır.

Yapı sektöründe insanlar rahatlık sunan ve maddi açıdan avantaj sağlayacak binlerce model ve markada tasarımlar vardır. İnsanlar özellikle evlerinde tüm odaları oldukça modern hale getirmek ve zengin tasarım yapmak adına dekore edecek farklı ürünler aramaktadır. Tüm odaları düzenle modern hale getirmek açısından köster çayırova ürünleri bizlere yardımcı olabilir. İnsanların bir canlı müzik programında keyifli zaman geçirmesi açısından bile o ortam yapısı ve iç planlaması oldukça önem arz eder. Bu nedenlerden dolayı bir mekânın veya bir inşaatın iç ve dış yapısı ve tasarımcısı oldukça önemli olmaktadır.

Köster Çayırova Mimari Tasarımları

Yapı tasarımda planlama becerisi kadar mimar seçimleri ve ürün seçimlerde oldukça önemlidir bu alanda müşteri memnuniyetini esas alan köster çayırova her zaman pratiklik sağlayan ve ergonomik kullanım sunan ürünleri üretmekle yükümlüdür. İnsanların bu alanda mutlu ayrılmalarını sağlamak adına profesyonel yalıtım ve yapı dekor malzemeleri sunulmaktadır. Özellikle işletmelerin tekrar müşteri çekmesi açısından nitelikli ve kaliteli yapı dekor malzemeleri kullanması gerekir. Bir mekanda veya bir yaşam alanı içinde olan duvardan yer döşemesine kadar olan süreçlerde uyum ve ahenk bir arada oluşturmak yapı sektöründe hizmet veren firmalardan destek alarak yapılabilir. Ayrıca orda çalışan teknik personelinde sizlere bu açıdan yardımcı olmaları iyi bir uyum yakalamak adına oldukça önemlidir.

Köster Çayırova Mimari Tasarımları konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

vyalitim Yorum yapılmamış

Su Yalıtımı

Su Yalıtımı Gebze konusunda; Son zamanlarda en sık karşılaşılan bina sorunlarından biride su yalıtımı eksikliğidir. Çeşitli sebeplerden dolayı binanız farklı noktalardan su almakta ve evinizi rutubet, nem, koku gibi durumlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bizde su yalıtımı gebze hizmetleri veren bir firma olarak bu duruma son noktayı koyuyoruz. Su çok akışkan ve kaygan bir maddedir. Hayatımızın yaşama kaynağı olan su, bazı durumlarda büyük tehlikeler yaratabilmektedir. Binalarda da bazı riskler barındırmaktadır. Beton atılmı, sıvası tamamlanmış ve boyası yapılmış bir bina gözünüze çok hoş gelebilir. Ancak, su yalıtımı yapılmamış olan bu binalar her zaman rsik altındadır. Ancak, bu durumu gözünüzde çok büyütmenizi ve sorun oluşmasını istemiyoruz. Son derece basit teknikler, uygun fiyatlar ve mükemmel hizmetlerimizle bu sorununa kesin olarak çare üretiyoruz.

Su yalıtım tekniklerimiz çok gelişmiştir. Kullanılan yalıtım ürünleri son derece kaliteli bir hale gelmiştir. Bu nedenle tüm uygulamalarımızda %100 başarı sağlanmaktadır. Bu anlamda su yalıtımı gebze bölgesi için ihtiyacınız olan her şeyi tam olarak sunuyoruz. Yalıtım işlemlerinizi farklı firma ve kişilere yaptırabilirsiniz. Hiç problem değil. İyi bir yalıtım için gerekli olan en kaliteli malzemeleri firmamızdan çok uygun fiyatlarla tedarik edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler evinize kadar teslim edilecektir. Bunun dışında uygulama hizmetlerimizden de faydalanmak için lütfen bizi arayın. Uzman ve profesyonel olan çalışanlarımız hızlı bir şekilde size ulaşıyor olacaktır. En kısa sürede binanızda olacak ve tüm planlamayı yaparak sizler için en uygun olacak fiyat teklifini sunacaktır. Ödeme seçeneklerimiz çok avantajlıdır. Kredi kartı ile ödeme opsiyonunu her zaman için siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Her türlü ürün ve hizmetimiz için firma garantisi sunulmaktadır.

Su Yalıtımı Gebze Hizmetleri

Binanıza her zaman için önem vermelisiniz. Daireleriniz, odalarınız nem ve rutubet içinde kalmasın. Bu noktada su yalıtımı gebze için her türlü ihtiyacınız firmamız tarafındna karşılanacaktır. Su yalıtımı konusunu kesinlikle ihmal etmemelisiniz. İlk başta maliyetli gibi görülebilir. Ancak, binanızın kullanım ömrüne yapacağı katkı, evinizin ısı kaybını önlemesi, boya giderlerinin önüne geçmesi gibi avantajlarıyla çok katkı alacağınız kesindir.

su yalıtımı gebze konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.