vyalitim Yorum yapılmamış

Asansör Kuyusu Yalıtımı Gebze

Asansör Kuyusu Yalıtımı Gebze

Asansör bulunan binalarda su kaçağı sorunu oldukça fazla yaşanıyor. Buna sebep olan şey ise asansör kuyusunda iyi bir yalıtım yapılmamış olmasıdır. Asansör kuyusu yalıtımı iyi olmadığı takdirde su sızıntısı sorunu ortaya çıkması muhtemeldir. Bununla birlikte eski binalarda da aynı sorun çok fazla meydana geliyor. Çünkü eski binaların asansör kuyusunda betonlar zarar görmüş olabiliyor. Bu yüzden de eski binalar su kaçağı sorunu ile daha fazla karşılaşıyor. Yalıtım yapılarak eski veya yeni fark etmeksizin her türlü yapının asansör kuyusundaki su kaçakları önlenebilir. Asansör kuyusu yalıtımı yapılırken en fazla tercih edilen yöntem ise enjeksiyon tekniği olarak ön plana çıkar. Asansör kuyusu yalıtımı Gebze hizmetleri ile bu ve benzeri teknikler uygulanıyor ve su kaçağı önleniyor. Su sızıntısı ne kadar erken önlenirse bina ve asansör daha az zarar görür.

asansör-kuyusu-yalıtımı

Asansör Kuyusu Yalıtımında Enjeksiyon Yöntemi

Asansör kuyusu yalıtımı yapmak içini kullanılan en etkili ve faydalı yöntemlerden bir tanesi enjeksiyondur. Enjeksiyon yönteminin temelinde asansör kuyusunda bulunan çatlakların çeşitli maddeler ile kapatılması yatar. Daha geniş kapsamlı açıklanacak olursa, asansör kuyusunda bulunan çatlaklar yalıtım malzemesi ile kapatılır ve bu sayede de su kaçağı tamamen önlenir. Yalıtım malzemesi, suyun çıkış noktalarından özel bir makine yardımı ile enjekte ediliyor ve bu sayede kısa sürede çatlaklar dolduruluyor. Asansör kuyusu yalıtımı Gebze hizmetleri ile enjeksiyon tekniği bu şekilde uygulanıyor ve profesyonel olarak yalıtım yapılıyor. Enjeksiyon tekniğinin en önemli özelliği ise uzun süre kalıcı olmasıdır. Bu sayede herhangi bir sızıntı sorunu olmadan asansörü uzun süre boyunca kullanma imkânı sağlar.

 

Asansör Kuyusu Yalıtımı Fiyatları Ne Kadar?

Asansör kuyusu yalıtımı için farklı fiyat düzeyleri ortaya çıkması mümkündür. Çünkü asansör kuyusundaki çatlakların ne kadar büyük olduğu dışardan görülmez. Bu yüzden yalıtım işlemi yapılırken kullanılan malzeme ve işçilik doğrultusunda fiyat belirlenir. Asansör kuyusu yalıtımı Gebze fiyatları genel olarak uygun olması sayesinde çok fazla tercih ediliyor. Asansör kuyusunda yalıtım yaptırılması hem binanın hem de asansörün ağalığı için oldukça önemli bir iştir.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir