vyalitim Yorum yapılmamış

Çatı Gizli Dere İzolasyonu Gebze

Çatı Gizli Dere İzolasyonu Gebze

Çatılarda bulunan oluklar gizli dere ve asma çatı olukları olmak üzere iki gruba ayrılır. Çatı olukları aynı zamanda plastik ve saç olmak üzere iki grupta incelenir. Bu oluklar vidalama sistemi ve montaj yöntemleri ile halledilir. Gizli sere dediğimiz ise çatılarda betondan oluşmuş yağmur suyu akışı için yapılan oluklardır.

Gizli dere olukları izolasyon yapılmadığı taktirde zamanla akma ve sızma yapar. Bizler de çatı gizli dere izolasyonu Gebze firması olarak gizli dere izolasyonu yaparak akmaların önüne geçiyoruz.

catı-gizli-dere-izolasyonu

 

Gizli Dere İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Çatı gizli dere izolasyonu Gebze firması olarak gizli dere izolasyonu yaparken öncelikle gizli olukların eğimini kontrol ediyoruz. Eğer eğim istediğimiz şekilde değilse tesviye sapı ile eğimi istediğimiz doğrultuya getiriyoruz. Çatı gizli dere izolasyonu yaparken bizler 2 farklı yöntem kullanıyoruz. Bu iki yöntemden bir tanesi gizli dere oyuklarına sürme asası uygulayarak su yalıtım malzemesi ile iki kat izolasyon yapmak. Bu yöntem UV dayanımlıdır.

Çatıda gizli dere izolasyonu için ikinci alternatif ise polyester keçeli alüminyum folyolu membran ile ya da taşıyıcılı polyester keçeli membran ile sürme ve yapıştırma esasına göre yapılır. Firmamız belirtilen bu iki yöntemi çatının durumuna göre yapıyor. Hangisi izolasyon yapılması gereken çatı için uygunsa o yöntemi uyguluyoruz.

 

Gizli Dere İzolasyonu Fiyatları Nedir?

Çatı gizli dere izolasyonu Gebze firmamızın çatı izolasyon fiyatları bazı kriterlere göre değişiklik gösteriyor. Bu kriterleri etkileyen faktörler çatı izolasyon metrekaresi, çatı izolasyonunda kullanılacak malzeme kalitesi, çatı izolasyonunda kullanılacak yöntem olarak belirtilebilir. Bu faktörlere göre çatı gizli dere izolasyonu fiyatları farklı şekilde hesaplanıyor.

Fiyatlarımız hakkında kesin bilgiye ulaşabilmek için öncelikle firmamızdan hizmet talebinde bulunmanız gerekir. Firmamızda çalışan elemanlar talebiniz doğrultusunda çatınızı kontrol eder ve size tahmini bir fiyat söylerler. Çatınızda gizli dere izolasyonu yapılması gerekiyorsa güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız kaliteli malzemeler ile tecrübeli ustaları ile çatınızdaki gizli dere izolasyon işlemini hallederek sizin güvenle evinizde yaşamanızı sağlıyor. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir