vyalitim Yorum yapılmamış

Çatı Gizli Dere Yalıtımı Gebze

Çatı Gizli Dere Yalıtımı Gebze

Çatılarda yapılan gizli dere yalıtımı sayesinde yağmur ve kar yağdığında duvarlarda akıntı olmaz. Gizli dere yalıtımı üç farklı şekilde yapılıyor. Bu üç yöntemden birincisi sürme membran yöntemi, ikincisi sürme su yalıtımı, üçüncüsü ise bitümlü membran bohçalama uygulamasıdır. Çatı gizli dere yalıtımı Gebze firmamız her üç uygulamayı da hakkıyla yapıyor.

Çatı gizli dere yalıtımında en çok tercih edilen yöntem ise sürme membran yöntemi. Bu yöntemde kullanılan malzemeler daha dayanıklı oluyor ve uzun yıllar boyu duvarlarda sızıntı oluşturmuyor. Fazla tercih edilmeyen yöntem ise bitümlü membran yöntemi. Bu yöntemi uygularken çok dikkatli davranmak gerekiyor. Meydana gelebilecek en küçük bir hata duvarlarda sızıntı oluşturur ve yağmur suyu kanala akması gerekirken çatıda birikir ve bina zarar görür.

catı-gizli-dere-yalıtımı

 

Çatı Gizli Dere Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Çatı gizli dere yalıtımı Gebze firması olarak tuğlalar arasında 30 cm bırakarak yalıtım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu tuğlalar duruma göre 2,3 veya 4 katlı olabiliyor. Gizli dere yalıtımı yaparken alüminyum folyolu keçeli membran malzemesini kullanıyoruz. Bu malzeme kaygan olduğu için zemin üzerinde daha rahat hareket edebiliyor, bu nedenle alüminyum folyolu keçeli membran malzemesini kullanıyoruz.

Bu malzemelerin kaynağı yapılır ve son olarak kaynak bandı çekilerek işlem sonlandırılır. Firmamız son derece büyük bir titizlik ile çatı gizli dere yalıtımı yapıyor. Malzeme kalitesinde ve usta seçiminde oldukça itinalı davranan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tecrübeli elemanlar ile çalışıyor.

 

Çatı Gizli Dere Yalıtımı Fiyatları

Çatıda gizli dere yalıtımı yaparken fiyatlarımız ne yazık ki sabit değil. Fiyatlarımızı etkileyen birden fazla kriter mevcut. Kullanılan malzemenin kalitesi, çatı yalıtımında kullanılan yöntem, çalışacak usta sayısı, çalışılacak alanın metrekaresi ve malzeme miktarı çatıda gizli dere yalıtımı fiyatlarını etkiliyor.

Çatı gizli dere yalıtımı Gebze firması olarak sizlere makul fiyatlarda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Fiyatlarımız son derece uygun olduğu gibi malzemelerimiz ve iş kalitemiz yüksek noktada. Firmamızdan hizmet almak için irtibat numaramızı arayabilir, firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir