vyalitim Yorum yapılmamış

Çatı Kanal Yalıtımı Gebze

Çatı Kanal Yalıtımı Gebze

Bir binadaki yalıtımlardan en önemlisi çatı yalıtımıdır. Çatı yalıtımı sayesinde kış mevsiminde ısıtılan bina sıcaklığını korur ve normalden daha sıcak olur, yaz mevsiminde ise bina daha serin olur ve bina sıcağı çekmeyeceği için bunaltıcı bir hava olmaz. Çatı kanal yalıtımı Gebze firması olarak yaptığımız çatı yalıtımları köpük gibi yabancı madde içermediği için zamanla deforme olmaz.

Firmamızın montajını yaptığı çatı kanal yalıtımı sayesinde binanıza hiçbir şekilde böcek gelmez ve aynı zamanda yapmış olduğumuz çatı kanal yalıtımı yangın çıkmasını önler. Firmamızın yaptığı çatı kanal yalıtımı aynı da anda ses yalıtımı da sağlar.

catı-kanal-yalıtımı

 

Çatı Kanal Yalıtımı Zorunlu Hale Geldi

Sağlamış olduğu enerji tasarrufu bakımından günümüzde eski yeni demeden tüm binalarda çatı kanal yalıtımı mecburi hale geldi. 50 metrekareden büyük olan tüm binalara çatı yalıtımı yapmak gerekiyor. Çatı kanal yalıtımı Gebze firmamız da sizlere bu konuda yardımcı oluyor. Çatı yalıtımı zorunlu olduğu için gereksiz gibi görünse de insanlara çok büyük faydaları var.

Çatı yalıtımı başta ısıdan tasarruf etmenizi sağlıyor. Çatılarınıza yapılan yalıtım sayesinde eviniz yazın serin kışın sıcak olacak. Böylece sağlığınızda bu konudan olumlu olarak faydalanacak. Çatılara yapılan yalıtım aynı zamanda rutubet oranını azalttığı için sağlığınız bu yönde de olumlu etkilenir. Çatı yalıtımı bakteri oluşumunu da azalttığı için vücudunuzun bağışıklık sistemi artar.

 

Çatı Kanal Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Çatı kanal yalıtımı Gebze firması olarak yaptığımız çatı yalıtımının birçok avantajı vardır. En birincil avantajı enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Çatı kanal yalıtımı su sızıntılarının ve rutubetin de önüne geçer. Çatılarda yapılan yalıtım aynı zamanda duvarların içinde küflenme olmasını ve su sızıntısının olmasını da önlüyor.

 

Çatı Yalıtım Fiyatları

Çatı yalıtım fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir. Çatı yalıtımında kullanılan malzemelerin, çatı metrekaresinin ve yapılan işçiliğin durumuna göre farklılık gösterir. Sizler de çatınıza yalıtım yaptırarak pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Çatı yalıtımı yaptırmak için firmamızı arayabilir, firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizin için en iyisini yapacağımızdan da emin olabilirsiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir