vyalitim Yorum yapılmamış

Fayans Üzeri İzolasyonu Gebze

Fayans Üzeri İzolasyonu Gebze

Fayans üzeri izolasyon Gebze türü binaların en fazla ihtiyaç duydukları izolasyon sistemlerinden birisidir. Bu fayans şekli belli bir zamandan sonra derz aşınmasına uğrarlar. Aynı zaman da derz çatlaması nedenleri ile de su kaçırmaları meydana gelir. Derz işleminin tekrardan yapılması kalıcı çözümler arasında yer almaz. Çünkü su kaçırma işlemine devam eder. Ancak fayans üzerine yapılan izolasyon aşaması ile kalıcı bir uygulama yerine getirilir. Aynı zaman da yapılan uygulama ömürlük bir uygulamadır. Dekoratif bir görünüme sahiptir. İstediğiniz renge dönüştürme yani renklendirme özelliğine sahip olunur. Bu sayede hem istenilen renk hem de dekoratif bir görünüme sahip olunur.

fayans-uzeri-ızolasyonu

 

Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Fayans üzeri izolasyon Gebze uygulaması araçların içerisinde uygulanmak istenmesi durumunda sprey olarak kullanılır. Ürünün herhangi bir çatlama durumu olmaz çünkü ürün esnek bir yapıya sahiptir. Ürün on saniye içerisinde kurur. Çatlamama özelliği sayesinde ömürlük bir yapısı vardır. Bu ürün üzerinde daha iyi bir izolasyon ürünü bulunmaz. Bu uygulama fayansın kırılmasına gerek kalmadan yerine getirilir. Uygulama öncesinde astarlama işlemi yapılır. Daha sonra diğer uygulama yerine getirilir. Son olarak ise renklendirme işlemi yerine getirilerek işin teslim edilmesi yerine getirilir. Bu sayede herhangi bir sorun meydana gelmeden işlem yerine getirilmiş. İşin teslim edilmesi sırasında su testi yerine getirilmektedir. Su testinin sorunsuz olarak yerine getirilmesi durumunda işin iş teslim işlemi garanti verilerek iş teslim işlemi yerine getirilir. Bu sayede sizin herhangi bir sorun yaşama durumunuz da ortadan kalkmış olur.

 

Özellikleri Nelerdir?

Fayans üzeri izolasyon Gebze uygulamasının bazı özellikleri vardır. Sprey halinde işlem yerine getirilir. Uygulama on saniye içerisinde kurumuş olur. Zemin hemen kullanılabilir. Yüksek bir esneklik yapısı vardır. Çatlama yapma durumu olmaz. Uygulama yüksek derecedeki sıcaklık ve soğukluğa karşı oldukça dayanıklıdır. Dekoratif, şık bir görünüme sahiptir. Aynı zaman da kir tutmama özelliği de vardır. Ömürlük olarak yerine getirilen bir işlemdir. Zemin kaplamasında ve su izolasyonu alanında kullanılan bir türdür. Oldukça da kullanışlı yapısı vardır.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir