vyalitim Yorum yapılmamış

Fayans Üzeri Poliüretan Kaplama Gebze

Fayans Üzeri Poliüretan Kaplama Gebze

Binaların birçok alanında çeşitli yöntemler ile izolasyon yapmak mümkündür ve bu alanlardan bir tanesi de fayanslardır. Fayanslar, günümüzde çok geniş bir alanda kullanılır ve oldukça fazla tercih edilen ürünlerdir. Ancak bu ürünlerde su kaçırma sorunu sık sık meydana gelebiliyor. Fayanslarda su kaçırma sorununa neden olan temel etken ise derz aşınması veya çatlaması olarak gösterilebilir. Bu durumda tekrar derz yapmak mümkündür ama su kaçırma sorunu zaman içinde tekrar ortaya çıkar. Su kaçağı sebebi ile de hem fayansın bütünü hem de genel olarak bina zarar görür. Bunun için kaplama yapmak ve fayansta kalıcı bir şekilde su kaçağını önlemek mümkündür. Fayans üzeri poliüretan kaplama Gebze hizmetleri kapsamında birçok farklı alanda bulunan fayanslar kaplanır. Bu sayede de bir daha derzler yüzünden su sızdırma sorunu meydana gelmez.

fayans-üzeri-poliüretan-kaplama

 

Fayans Üzeri Poliüretan Kaplamanın Sahip Olduğu Özellikler

Fayans üzeri poliüretan kaplama günümüzde çok fazla tercih ediliyor. Özellikle de faydaları göz önünde bulundurulduğunda fayanslara sürekli derz yaptırmaktan çok daha avantajlı olduğu görülür. Bu fayans üzeri kaplamanın en önemli özelliklerden bir tanesi hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Kısa sürede fayans üzerine uygulanan poliüretan kaplama fayans ile hızlıca bütünleşir ve mümkün olan en kısa süre içinde kullanıma hazır hale gelir. Aynı zamanda fayans üzeri poliüretan kaplama hem sıcak hem de soğuğa karşı dayanıklı olur. Bunun yanı sıra esnek olma özelliği sayesinde de kolay çatlama yapmaz. Derzlerde olduğu gibi aşınma sorunları da meydana gelmez. Görünüş olarak da fayansı kötü etkilemez ve bu sayede günümüzde çok fazla yerde uygulanır. Fayans üzeri poliüretan kaplama Gebze işlemlerinin en etkili özelliklerinden bir tanesi ise ömür boyu kalıcı olmasıdır.

 

Fayans Üzeri Poliüretan Kaplama Ne Kadar Sürede Zemine Uygulanır?

Fayans zeminlerde çok fazla kullanılan poliüretan kaplama oldukça kısa sürede uygulanır. Ancak zemin büyüklüğüne bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterir. Fayans üzeri poliüretan kaplama Gebze işlemleri ile fayanslarda daha fazla su sızdırma ve derz çatlama sorunları meydana gelmez.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir