vyalitim Yorum yapılmamış

Gizli Dere İzolasyonu Gebze

Gizli Dere İzolasyonu Gebze

Gizli dere, çatının üzerine damlayan kar ve yağmur suyunu toplayıp kanala gönderen derelere verilen isimdir. Gizli dere izolasyonu 3 farklı şekilde yapılmaktadır. Birinci yöntem kristalize sürme izolasyon, likit membran sürme su yalıtımı ve bitümlü membran bohçalama tekniği ile izolasyon olmak üzere incelenir. Gizli dere izolasyonu Gebze firmamız sizin çatınız için hangi yöntem daha uygunsa o yöntemi uygulayarak işe koyulur.

gizli-dere-izolasyonu

Her Yöntemin Bir Önemi Var

Yukarıda belirttiğimiz üç izolasyon yönteminin de önemi büyük. Gizli dere izolasyonunda sürme yöntemi eksiz bir yapı oluşturuyor ve bu durum gizli dere izolasyonu alanında büyük bir önem arz ediyor. Gizli dere izolasyonu işleminde sürme yöntemi uygulandığı zaman likit malzemeler duvar ile beton arasına yüksek ısıyla tutturulduğu için beton ile duvar arasına su giremez ve yağmur suyu doğruca giderek ulaşır.

Bitümlü membran uygulamasında Gizli dere izolasyonu Gebze firmamız çok dikkatli davranıyor. Çünkü bu sistemde yapılacak en ufak bir hata su kaçağına ve dere izolasyonunda deforme olmasına yol açıyor. Bu nedenle bitümlü membran uygulamasında çok daha dikkatli davranıyoruz. Aksi takdirde yağmur ve kar suyu duvar ile beton arasına girerek büyük zarar oluşturur.

 

Tercih Edilen Gizli Dere İzolasyonu

Gizli dere izolasyonu uygulamalarında membran uygulaması çok fazla tercih edilmiyor. Bunun nedeni ise membran uygulaması olumsuz hava şartlarından çok çabuk etkileniyor. Örneğin dolu yağdığı ya da şiddetli kar yağdığı zaman değişen iklimin etkisi ile membran izolasyon uygulaması aniden deforme olabiliyor. Bu nedenle membran uygulamasına kıyasla sürme izolasyon ve kristalize sürme izolasyon yöntemleri daha fazla tercih ediliyor.

 

Gizli Dere İzolasyonu Fiyatları

Gizli dere izolasyonu Gebze firması olarak yaptığımız izolasyon fiyatları değişkendir. Kullandığımız malzemenin ölçüsüne göre, malzeme kalitesine göre, izolasyon yöntemine göre ve çatı metrekaresine göre fiyatlarımız farklılık gösteriyor. Gizli dere izolasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Hizmetlerimizi incelemek için firmamızın internet sitesini inceleyebilir ve hem kaliteli hem de güvenli bir şekilde firmamızdan izolasyon hizmeti alabilirsiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir