vyalitim Yorum yapılmamış

Gizli Dere Su Yalıtımı

Çatıların evlere rutubet ve nem göndermemesinin en önemli olan kısımlarından biri de sağlam bir gizli dere su yalıtımı olmasıdır. Gizli dere su yalıtımı; binaların çatı oluklarında, su giderlerinde, galvaniz çatı oluklarında ve çatılarda uygulanır. Gizli dere su yalıtımı yapılan alanlarda sağlam yüzeyler oluşturulur. Yapılan yalıtım çok uzun yıllar boyunca özelliğini koruyarak aksi bir durumla karşılamanızı önler.

 

Gizli Dere Su Yalıtımı Hakkında Bilgiler

Çatılarda uygulanan gizli dere su yalıtımı sayesinde, çatılarda bulunan yağmur oluklarından ve terasların gizli derelerinden su sızdırılması engellenir. Bu sayede binalarınızda rutubet ve nem gibi olumsuz durumlarla karşılaşmanız mümkün olmaz. Su yalıtımının sağlam veya düzgün olmaması nedeni ile yada yalıtımın yıpranmış olması gibi nedenlerle oluklardan su sızıntısı meydana gelebilir. Bu sızıntılar da hiç istenmeyen rutubete neden olabilir. Sızıntılar nedeni ile bina duvarları ıslaklık ve nemi içine çekerek hapseder. Bir süre sonra ise küf mantarları devreye girerek rutubet oluşmasını sağlar. Rutubet önlem alınmadığı süre boyunca hızla yayılır ve hiçte hoş olmayan durumlara sebebiyet verebilir. Çok çirkin bir görüntünün oluşmasından ziyade sağlığınızı da tehdit eden bir hâle dönüşür. Bu yüzden çatılarda bulunan gizli dere adı verilen su oluklarının sağlam bir yalıtım ile yapılmış olması büyük önem taşır.

 

Gizli Dere Su Yalıtımı Yapan Firmalar

Uzun yıllardan beri yalıtım sektöründe hizmet veren firmamız, gizli dere su yalıtımı konusunda da oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Çatılarınızdaki gizli derelerde sızıntı olduğundan şüphelendiğiniz anda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olur. Ücretsiz keşif hizmeti sunan firmamız adresinize gelerek sorunun kaynağını tespit ederek size fiyat hakkında bilgi sunuyor. Firmamız için müşteri memnuniyeti büyük önem taşıyor. Bu nedenle her konuda uzman ekinimizden gerekli bilgileri alabilme imkânınız bulunuyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Gizli dere su yalıtımı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. En sağlam malzemeleri kullanarak çalıştığımız gizli dere su yalıtımı sayesinde uzun yıllar boyunca nem ve rutubet gibi aksi durumlarla karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir