vyalitim Yorum yapılmamış

Gizli Dere Yalıtımı Gebze

Gizli Dere Yalıtımı Gebze

Gizli dere yalıtımı çatılara yapılan bir yalıtım türüdür. Gizli dere yalıtımındaki amaç yağmurlu ve karlı havalarda suyun çatıda birikmesini ve sızıntı yapmasını önlemektir. Gizli dere sayesinde yağışlı havalarda çatıya biriken su kanala itilir ve sızıntı oluşmaz. Fakat gizli dere yalıtımında önemli olan kullanılan yalıtım türü ve malzemedir.

Gizli dere yalıtımı Gebze firması olarak gizli dere yalıtımında üç farklı yöntem kullanıyoruz. Bu üç yöntemden biri sürme membran yöntemi, diğer iki yöntem ise sürme su yalıtımı ve bitümlü membran bohçalama yöntemidir. Çatılarınız için hangi yöntem uygunsa biz de o yöntemi seçerek yalıtım işini yapıyoruz.

gizli-dere-yalıtımı

Tercih Ettiğimiz Yalıtım Türü

Gizli dere yalıtımı Gebze firması olarak gizli dere yalıtımında tercih ettiğimiz yöntem sürme membran yöntemidir. Bu yöntemde kullanılan malzemeler daha dayanıklı olduğu için hiçbir şekilde su sızıntısı ve çatlak oluşturmaz. Tercih etmediğimiz gizli dere yalıtım türü ise bitümlü membran bohçalama yöntemidir.

Bitümlü membran bohçalama yönteminde çok dikkatli davranmak gerekiyor. Ortaya çıkabilecek tek bir hata bile suyun çatıda birikerek sızıntı yapmasına ve deformelerin oluşmasına neden olur. Böylece suyun kanaldan akıp gitmesi gerekirken çatıda birikerek zamanla çatlaklar oluşturur. Ayrıca çok şiddetli yağan kar ya da yağmurlarda deforme olma riski çok yüksektir.

 

Gizli Dere Yalıtımı Önemi

Gizli dere yalıtımının birçok faydası vardır. Başta yağışlı havalarda çatıya aşırı su birikintisi olmaz. Zamanla duvarların içine su dolmaz ve rutubet oluşmaz. Fakat gizli dere yalıtımı olmasaydı yağan yağ ur ve kar suyu kanaldan akması gerekirken olduğu gibi binanın içine dolardı ve bu da zamanla duvarları çürütürdü.

Gizli dere yalıtımı Gebze firması olarak bizler de işimizin bilincinde davranarak kaliteli malzemeler ile gizli dere yalıtımı yapıyoruz. Sizlerin kötü etkilenmemesi için işimizi yaparken son derece titiz davranıyoruz. Uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet verdiğimiz için tecrübeli elemanlar ile ve kaliteli malzemelerle hizmet veriyoruz. Firmamızdan gizli dere yalıtımı hizmet almak istiyorsanız telefon numaramızı arayabilir ya da firmamıza gelerek bizden hizmet alabilirsiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir