Sertifika

ISO 9001:2008

Projeli Çalışma

Uzman Kadromuz ile

Zamanında Müdahale

Hızlı ve Kaliteli Hizmet
  • İstasyon Mah. Şehit Abdullah Horoz Cad. No:44/1, Gebze, Kocaeli
  • +90 (262) 742 25 20

Sertifika

ISO 9001:2008

Projeli Çalışma

Uzman Kadromuz ile

Zamanında Müdahale

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Hakkımızda

Venedik Yalıtım

Geçmişten günümüze artan insan ihtiyaçlarıyla birlikte gelişen ve sürekli olarak kullanılan malzemelerin gelişimi insan hayatını azami ölçüde etkilemektedir. Venedik Yalıtım olarak insanların daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı yaşayıp yüksek refah seviyesinde yaşam sürdürebilmesi için çözümler sunmaktayız ve  bu çözümleri en kaliteli malzemeler ve son teknolojiyle birleştirerek en uygun seçeneği vermekten mutluluk duymaktayız.

Venedik Yalıtım olarak; Bodrum Dıştan Yalıtım, İçten Yalıtım, Teras ve Balkon Yalıtımı, Havuz Yalıtımı, Asansör Çukuru Yalıtımı, Çatı Deresi Yalıtımı, Islak Hacim Yalıtımı, Su Deposu Yalıtımı, Zemin Kaplamaları, Dilatasyon Yalıtımı, Sentetik Örtü Yalıtımı, Ankraj-Güçlendirme Sistemleri, Çatlak Enjeksiyonu ve Küf Rutubet yalıtımı hizmetlerini, Gebze, Çayırova, Dilovası, Darıca, Kocaeli, İstanbul ve tüm marmara bölgesinde siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Venedik Yalıtım; gelişen teknolojileri takip ederek müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek adına çalışmalar yürütür. Bu kapsamda; müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak firmamızın hizmet anlayışının temelidir.

Hizmetlerimizin insan yaşamının refah ve yaşam kalitesini artırarak; gerekli çalışmaları projeli bir şekilde uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımız ile değerlendirerek, siz müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz.

Top