vyalitim Yorum yapılmamış

Havuz Boyama Gebze

Havuz Boyama Gebze

Havuz boyatma işlemi hem işletmeler tarafından hem de villası bulunan aileler tarafından oldukça tercih edilen bir işlemdir. Havuz boyama işlemi uygulanırken yüzeyin temiz olması büyük önem taşıyor. Bu noktada havuz boyama Gebze ekibi ilk iş olarak boyama yapılacak yüzeyin temizliği ile işe başlar. Ekipler tarafından yüzeyin temizlenmesinin ardından yüzeyde bulunan boşlukların doldurulması işlemine geçilir. Yüzeyde bulunan boşlukları doldurulurken tamir harcına ihtiyaç duyuluyor. Tamir harcının yüzeyde bulunan boşluklara uygulanmasının ardında da beton veyahut sıva ile kaplı durumda bulunan yüzey de ekipler tarafından astarlanır. Bu işlemin tamamlanması ile boyama yapılacak yüzeye rulo ya da fırça uygulanmalıdır. Rulo ya da fırça uygulanan yüzeyin kuruması bekleniyor. İkinci kata geçilmeden önce zeminin kurumasının ardından en az bir gün beklenir. Bir günlük beklemenin ardından aynı işlem ikinci kat için de sırasıyla uygulanır. Bu işlemlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesinin ardından ekip boyama işlemine başlıyor. Havuz boyatma ailelere ve işletmelere birçok kolaylık sağladığı için tercih ediliyor.

havuz-boyama

 

Havuz Boyatmanın Avantajları Nelerdir?

Havuz boyama Gebze ekipleri tarafından gerçekleştirilen havuz boyama işleminin birçok avantajı bulunuyor. Bu avantajlar arasında; havuzun hem sudan hem de su basıncında yapılan boya sayesinde etkilenmesi geliyor. Ayrıca havuz zeminine gerekli işlemlerin yapılmasının ardından boyama sonrasında havuz tabanında çatlama olması, kabarıklık olması da beklenmiyor. Boyama işleminin ardından havuzun zemininde yine herhangi bir renk solması ya da kararma vb. gibi sorunlarla karşılaşılmayacağının garantisi de işlemi yapan ekip tarafından veriliyor. Herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda ise ekipler boyama yapılan havuzun suyunu tahliye ederek gerekli işlemleri herhangi bir talep etmeden gerçekleştiriyor.

 

Havuz Boyatma Fiyatları Nasıldır?

Havuz boyatma işi aslında sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Ancak havuz boyama Gebze ekipleri tarafından gerekli işlemler sırasıyla ve özenle yapılıyor. Yapılan tüm işlemlerden alınan ücret ise oldukça uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerle buluşturulmakta. Ayrıca işin garantili olması, sorun yaşanması halinde firmanın ekstra bir ücret talep etmemesi firmayı diğer firmalardan farklı kılıyor.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir