vyalitim Yorum yapılmamış

Havuz İzolasyonu Gebze

Havuz İzolasyonu Gebze

Yüzme havuzlarında bulunan zemin ve betonarme tek başına izolasyon yapamaz. Havuzda izolasyonu sağlamak için dışarıdan yalıtım yapmak gerekir. Havuzda her ne kadar pencereler olsa da yalıtım için pencere ya da havuzun diğer parçaları yeterli değildir. Havuzda yalıtım olmazsa zamanla aşınmalar, su akıntıları ve çatlaklar oluşturur.

Havuz izolasyonu Gebze firması olarak bizler de bu tür olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için en kaliteli malzemeler ile havuz yalıtımı yapıyoruz. Her ne kadar seramik ve derz kaplamalar havuz izolasyonu yerine geçiyor diye bilinse de bu bilinen bir yanlıştır. Havuzda bulunan kimyasallar yüzünden seramik kaplamalar sökülür derz kaplamalar ise aşınır ve zamanla çatlamalar meydana gelir.

havuz-İzolasyonu

 

Havuz İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Havuz izolasyonu Gebze firması olarak havuz izolasyon işlemine başlarken havuzda seramikler de dahil olmak üzere tüm zemini söküyoruz. Tüm zemini söktükten sonra kalan seramik parçalarını temizliyoruz. Seramik parçaları temizlendikten sonra çatlaklar varsa V şeklinde kırılır ve tamir edilir. Sonrasında havuz izolasyon işlemine geçilir.

Havuz yalıtım işleminde malzemeler özenle seçilir. Yalıtımda tercih edilen malzeme negatif ve pozitif su basıncını kaldırabilmelidir. Burada dayanıklı ve dirençli yalıtım harçları kullanılır. Yalıtım harçları tüm tabakalara iki kat sürülür. Katmanlara yalıtım harcı sürülürken iki katın da birbirine dik olmasına dikkat ediyoruz. Yalıtım harcı sürüldükten sonra seramik ve derz kaplamalar yerleştirilir.

 

Havuz İzolasyon Önemi

Havuzlar halka açık alanlar olduğu için yalıtımın olması şarttır. Havuzlara yalıtım yapılmadığı zaman akıntı çatlamalar oluşur. Bu çatlaklar hem huzur bozucudur hem de sağlığa zararlıdır. Bizler de Havuz izolasyonu Gebze firması olarak insan sağlığına faydası olan yalıtım işlemini gerçekleştiriyoruz. Yalıtım malzemelerimiz de oldukça kalitelidir ve firmamızda çalışan elemanların hepsi tecrübelidir.

Firmamızdan makul fiyatlarla havuz yalıtım hizmeti alabilirsiniz. Havuz yalıtım fiyatlarımız kullanılan malzemenin kalitesine göre ve havuzun metrekaresine göre değişiklik gösterir. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Firmamızdan havuz yalıtım hizmeti almak için irtibat numaramızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere güvenli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir