vyalitim Yorum yapılmamış

Havuz Poliüretan Yalıtım Gebze

Havuz Poliüretan Yalıtım Gebze

Poliüretan iki kimyasal maddenin bir araya gelmesiyle oluşan bir yalıtım malzemesidir. Havuz, inşaat ve başka diğer sektörlerde de kullanımı yaygındır. Bu iki karışımın içinde karbondioksit gazı var ve yalıtımın köpürmesini sağlar. Bu karışıma sonradan alev söndürücü madde eklenir. Bu madde sayesinde yoğun hücreli bir kıvamda yalıtım malzemesi meydana gelir ve bu sayede yalıtım malzemesi daha dayanıklı olur. Havuz poliüretan yalıtım Gebze firması olarak bu karışımı bizzat biz yapıyoruz ve havuzunuza yalıtım yaparız. Poliüretan yalıtım malzemesi hem ısı yalıtımı hem de ses yalıtımı sağlar. Poliüretan köpük maddesi içerdiği için darbelere ve sarsıntılara karşı dayanıklıdır ve hiçbir şekilde etkilenmez. Poliüretan yalıtım maddesi az maliyet ile yüksek yaşıtım imkânı sunar.

poliuretan-havuz-izolasyonu

 

Firmamızdan Poliüretan Hizmeti

Havuz poliüretan yalıtım Gebze firması olarak yüksek işçilik kalitesi, zamandan tasarruf ve düşük maliyet ile havuz poliüretan yalıtımı hizmeti sunarız. Poliüretan yalıtım malzemesinin olgunlaşma süresi 12-24 saat arasındadır. Bu süre zarfında iyice sertleşerek dayanıklı hale gelir. Poliüretan yalıtım malzemesi sayesinde kışın daha sıcak, yazın daha serin bir hava ortamı sağlanır.

Böylece kişiler yaz kış demeden rahatlıkla havuza girebilir. Aynı zamanda havuzda su taşması, zedelenme ve darbelenme gerçekleşmez. Bu durum da insan sağlığını olumlu etkiler. Firmamız insan sağlığına son derece faydalı bir yalıtım malzemesi kullanarak havuzlarınıza yalıtım yapar.

 

Havuz Poliüretan Yalıtım Fiyatları

Havuz poliüretan yalıtım fiyatları çok değişkendir. Yalıtımda kullanılacak havuzun metrekaresi, kullanılacak malzeme miktarı, yalıtıma gelecek işçi sayısı ve malzeme kalitesi poliüretan yalıtımı fiyatlarını etkilemektedir. Fiyat hakkında size detaylı bilgi verebilmemiz için öncelikle yalıtım yapılacak havuzu görmemiz gerekir. Havuz poliüretan yalıtım Gebze firması olarak havuzunuzu kontrol ettikten sonra size tahmini bir fiyat söyleyebiliriz. Hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı görebilmek için firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmamızdan havuz poliüretan yalıtımı hizmeti almak istiyorsanız firmamızın telefon numarasını arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizlere güvenli hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Güvenli hizmet, tecrübeli eleman ve düşük maliyetli malzeme ile yalıtım yaptırmak istiyorsanız firmamızı tercih etmelisiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir