vyalitim Yorum yapılmamış

Havuz Polyurea Kaplama Gebze

Havuz Polyurea Kaplama Gebze

Polyurea, havuzlarda kullanılan zemin kaplama ve su yalıtım malzemesidir. Polyurea malzemesinin hammaddesi 70-80 derece sıcaklıkta işlenerek sprey haline getirilir. Polyurea malzemesi sprey haline getirilmesinin ardından 1:1 basınçlı hortumlar vasıtası ile tabanca içerisinde sprey haline getirilir ve zemine püskürtülür.

Havuz polyurea kaplama Gebze firması olarak havuzlarınıza Polyurea kaplama yaparak daha sağlıklı hale getiriyoruz. Havuzlarınıza uyguladığımız Polyurea kaplama sayesinde havuz zemini darbelere dayanıklı hale geliyor ve zemin elastikiyeti kazanıyor ve zemin kendini aşınmalara karşı koruyor. Havuzlarda kullanılan Polyurea kaplama havuz zemininin daha dayanıklı hale gelmesini sağlar.

havuz-polyurea-kaplama

 

Havuz Polyurea Kaplama Önemi Nedir?

Havuz polyurea kaplama Gebze firması olarak yaptığımız havuz Polyurea kaplamaların çok büyük önemi vardır. Polyurea kaplamaların reaksiyon hızı çok yüksektir bu neden kısa sürede zemin açılabilir. Havadaki nem oranı yüksek olsa bile Polyurea kaplama yapılabilir. Polyurea kaplama en gergin kaplama malzemeler arasındadır. Bu nedenle zemin kaplama arasında çok tercih edilir.

Havuzlar günün büyük çoğunluğunda güneş alan yerlerdir. Polyurea kaplama malzemesi yalıtımlı olduğu için uzun yıllar boyu kullanılsa da güneş ışınlarından etkilenip zarar görmez. Bu da demek oluyor ki uzun ömürlü olarak Polyurea kaplama malzemesini kullanabilirsiniz.

 

Polyurea Kaplama Yaparken Dikkatli Olmak Gerekir

Havuz polyurea kaplama Gebze firması olarak Polyurea kaplama yapmadan önce havuz zeminini tamamen temizliyoruz. En ufak bir yoz, leke ve döküntü kalmaması gerekir. Eğer havuz zemininde herhangi bir deformasyon varsa gerekli tamir aletleri ile bu deformasyonların giderilmesi gerekir. Zeminin dümdüz olması için gerekli makinalar ile zemin düzleştirilir.

Polyurea Kaplama yapılmadan önce havuz zemininin nemi ölçülür. Eğer nem miktarı %6’nın üzerinde ise Polyurea kaplama işlemi bir süre nem oranı düşene kadar ertelenir. Firmamız bu konuda çok dikkatli davranıyor, aksi takdirde nem oranı izolasyona zarar veriyor.

 

Havuz Polyurea Kaplama Fiyatları Nasıldır?

Firmamızın Polyurea Kaplama fiyatları değişiklik gösterir. Burada önemli olan Polyurea kaplama yapılacak alanın metrekaresi ve işçilik süresidir. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir