vyalitim Yorum yapılmamış

Havuz Su Yalıtımı Gebze

Havuz Su Yalıtımı Gebze

Yüzme havuzlarında bulunan beton, zemin ve kenarlıklar yalıtım yapmak için yeterli değildir. Bu nedenle dışarıdan yalıtım yapmak gerekir. Havuzdaki beton, zemin ve pencere yeterince yalıtım yapamaz ve yalıtım olmadığı zaman zamanla çatlaklar meydana gelir. Bu çatlaklar da zamanla su sızıntısına sebep olur.

Havuzun içine yapılan seramik ve derz kaplamalar yalıtım için etkili değildir. Bunun nedeni havuz kimyasalları seramik yapıştırıcısını zedeler, derz kaplamalar ise kimyasallar yüzünden zamanla aşınır. Bu yüzden seramik ve derz kaplamalar yerine yalıtım yaptırmak şarttır. Havuz su yalıtımı Gebze firmamızdan havuz yalıtımı yaptırabilirsiniz.

havuz-su-yalıtımı

 

Havuz Su Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Havuz su yalıtımı Gebze hizmetleri dâhilinde havuz su yalıtımı işlemine başlamadan önce tüm zemini sökülüyor ve bu işleme tüm seramikler de dahil ediliyor. Sökme işleminin ardından havuz zemininde kalan seramik yapıştırıcıları temizlenir. Havuzda çatlak varsa V şeklinde kazılarak gerekli malzemeler ile tamir edilir. Tamirin ardından yalıtım işlemi başlar.

Havuz yalıtım işleminde negatif ve pozitif su basıncını kaldırabilecek özelliğe sahip yalıtım harçları kullanılır. Bu yalıtım harçlarının özelliği su basıncına karşı dirençli ve dayanıklı olmasıdır. Havuz yalıtım malzemesi tüm zemine iki kat olacak şekilde uygulanır. Yalıtım yaparken dikkat ettiğimiz bir özellik her bir yalıtım katı diğerine göre dik olmalıdır. Seramik ve derz katmanlar yerleştirildikten sonra işlem sona erer.

Elbette havuz yalıtım işlemi anlattığımız kadar basit değildir, aralarda yapılan birçok ufak işlem daha bulunuyor. Her bir yalıtım işlemi kaliteli malzemelerden ve tecrübeli usta ellerinden yapılıyor. Yapılan yalıtımdan sonra hiçbir şekilde su sızıntısı ile karşılaşmazsınız.

 

Havuz Su Yalıtımı Fiyatları Nasıldır?

Havuz su yalıtımı Gebze firması olarak yaptığımız havuz yalıtım fiyatlarını etkileyen farklı özellikler mevcut. Bu özellikler arasında yalıtım malzemesinin kalitesi, malzemenin metrekaresi, havuzun metrekaresi, çalışılan gün sayısı gibi kriterler etkiler. Firmamız her ne olursa olsun uygun fiyatlar ile havuz su yalıtım hizmeti sunuyor.Tüm kadromuz tecrübeli ve tüm ekipmanımız kaliteli olduğu için sizler de havuz yalıtımı için firmamızı tercih edebilirsiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir