Venedik Yalıtım olarak sertifikalı uzman personel kadrosuyla asansör çukurlarının su yalıtımında hem ekonomik hem de kaliteli çözümler sunarız.

Birçok inşaatın, fabrikaların, binaların vb. gibi yapıların başlıca sorunları arasında yer alan, asansör kuyularına su sızmaları ve rutubeti bundan sonra problem olmaktan çıkıyor. Asansör çukurlarına sızan suyu, çukur içerisinden yalıtım yaparak sağlıklı ve kesin çözümlere ulaştırıyoruz. Beton içerisinde kristaller üreterek suya karşı betonu kilitleyen kapiler etkili su yalıtımı betonu ve demir donatıyı suya ve korozyona karşı korur. Venedik Yalıtım olarak yapılan yalıtım çalışmalarında 5 yıl su geçirmezlik garantisi vermekteyiz. 5 yıl içerisinde yaptığımız asansör çukuru su yalıtımında herhangi bir problem olduğu takdirde kesinlikle ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için izolasyonu tekrar sağlamaktayız.

Asansör Çukuru Yalıtımı

Negatif (içten) su izolasyonunu yapmak için, betonarmenin içerisinde su içerisinde çözülmeyen ve kristal üreten malzemeleri betonun yüzeyine uygulamaktayız. Bu sayede su geçen kılcal çatlakları tıkayarak suyun çukura girmesini önlüyoruz ve suyu perde betondan uzaklaştırıyoruz.
Kullandığımız tekniklerden birisi olan kristalize malzemeler, osmoz tekniğiyle betonun içinde kılcal çatlaklardan suya doğru ilerleyen, ve suyla reaksiyona girdiğinde kristaller üreterek kılcal çatlakların içini camlaştıran ve tıkayan malzemeleri kullanmaktayız.

İçeriden suyun geldiği yönün ters tarafından yapılması zorunlu olan su yalıtım uygulamalarında uzun yıllardan beri olan deneyimlerimizle siz değerli müşterilerimize kesin çözümler sunmaktayız.

Yapmış olduğumuz uygulama ile Betonun içini bir bakıma izole etmekte ve suyun betona nüfusunu kestiğimiz gibi, betonarme içerisine daha önce girmiş olan suyunda kurumasını sağlamaktayız. Uyguladığımız ürünler demir donatılarını korozyonuna da karşı güçlendirerek yapının sağlıklı bir şekilde ömrünü uzatmaktadır.

TEKLİF AL   KATALOG   +90 (262) 742 25 20