Poliürea esaslı KÖSTER KB-Pur 560 ürünü, uygulandıktan sonra 5 saniye içerisinde çok süratli şekilde sertleşerek eksiz bir su yalıtımı katmanı oluşturuyor.

%400 elastikiyet ve yüksek aşınma direncine sahip olan ürün özel uygulama ekipmanı ile püskürtülerek uygulanır. Gölet, teras, çatı deresi ve temel bohçalama gibi pek çok uygulama alanında mükemmel sonuç vermektedir.

5 Saniyede Su Yalıtımı

Yaya trafiğine müsait, gezilebilir teras ve balkonların su yalıtımı için kullanılan poliüretan esaslı su yalıtımı ürünüdür. Tek bileşenli poliüretan reçine esaslıdır ve solvent içermektedir. Likit halde uygulanır ve havanın nemi ile kürlenerek elastik ve geçirimsiz bir tabaka oluşturmaktadır.

Aşınmaya karşı son derece dirençli olup, UV ışınlarına ve sıcak – soğuk farklarına (-30°C ile +80°C arasında) dayanımlıdır, su ve kar biriken terasların yalıtımında kullanıma uygundur. Özellikle çatı derelerinin, balkon ve terasların su yalıtımında kullanılır. Beton, sıva, şap ve harç gibi mineral esaslı zeminlere uygulanır.

Hizmet hakkında daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz aynı zamanda ürün kataloğumuzu inceleyebilir, teklif alabilirsiniz.

TEKLİF AL   KATALOG   +90 (262) 742 25 20