KÖSTER ECB esaslı sentetik su izolasyonu örtüleri perde duvar, temel bohçalama, teras ve çatı izolasyon uygulamalarında senelerdir başarı ile kullanılmaktadır.
UV ışınlarına karşı dayanımı yüksektir ve zamanla yaşlanma veya sertleşme yapmaz. İçeriğinde PVC veya plastifiyan içermez, kesinlikle çevreye zararlı madde yaymaz. Yüksek elastikiyete ve mekanik mukavemete sahiptir.

İç köşe – dış köşe – su gideri ve boru geçişi aksesuarları aynı ham maddeden üretilmiş olup, mükemmel detay çözümlerine olanak sağlamaktadır.

sentetik-ortu-yalitimiTPO Sentetik Membran

TPO (termoplastik poliolefin) esaslı, cam tülü keçe takviyeli sentetik su yalıtımı örtüleri temel bohçalama, yeşil çatı, metal çatı ve teras çatı yalıtımında yıllardır başarı ile kullanılmaktadır. Bu ürün literatürde bazen FPO (flexible poliolefin) olarak da isimlendirilmektedir.

UV ışınlarına karşı dayanımı yüksektir ve zamanla yaşlanma veya sertleşme yapmaz. İçeriğinde PVC veya plastifiyan içermez, çevreye zararlı madde yaymaz. Yüksek elastikiyete ve mekanik mukavemete sahiptir.

İç köşe – dış köşe – membran kaplı sac levha – su gideri ve boru geçişi aksesuarları aynı ham maddeden üretilmiş olup, mükemmel detay çözümlerine olanak sağlar. DIN EN 13956 ve DIN EN 13967 standartlarına uygun CE belgesi ve bitki köklerine dayanım FLL sertifikasına sahiptir. İçme suyu depolarında kullanıma uygun özel KÖSTER TPO Aqua tipi mevcuttur.

Sentetik Örtü Yalıtımı (ECB – TPO)

Sentetik Örtü Yalıtımı (ECB – TPO) Hizmeti hakkında daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz aynı zamanda ürün kataloğumuzu inceleyebilir, teklif alabilirsiniz.

TEKLİF AL   KATALOG   +90 (262) 742 25 20