Yaz mevsiminin gelişi ile birlikte evlerin balkon ve terasları öncelikli yaşam alanları haline geldi. Seramik, granit seramik, granit, mermer gibi parlak malzemelerle kaplı teras ve balkonlarda su izolasyonu isteyenler için artık estetik kaybı ve mevcut kaplamayı kırmaya gerek olmaksızın su izolasyonunu sağlamak mümkün.

En önemli etken yaşam alanı olarak kullandığınız balkonlarınızın zemin kısmı suyu sızdırması ve betonun zamanla çürümesine sebep olmaktadır. Sadece bununla ibaret değil zemine kaplamış olduğunuz kalebodur veya fayanslarınızda zamanla atar ve yerinden kopmaya başlamaktadırlar. Balkon su izolasyonu ( balkon su yalıtımı ) dediğimiz etken devreye girmektedir.

Teras ve Balkon Yalıtımı

Islak hacimlerde fayans ve seramik altı izolasyon katmanı olarak uygulanan, elastomerik reçine esaslı, tek bileşenli, gri renkli sıvı kaplamadır. Kuruduktan sonra üzerine çimento esaslı yapıştırma harcı ile seramik ve fayans kaplanabilir.. Elastiktir, yüksek mukavemete sahiptir ve pek çok farklı yapı malzemesine kuvvetle yapışır. Bu sayede ıslak hacim su yalıtımlarında tüm detayların tek bir ürün ile çözülebilmesine imkan tanır.

TEKLİF AL   KATALOG   +90 (262) 742 25 20