Modern yapı, fabrika, depo ve laboratuvarlarda teknoloji ürünü zemin kaplama sistemleri gün geçtikçe önem kazanmaktadır.

Epoksi ve poliüretan esaslı zemin kaplamaları kimyasal dayanım, mekanik (darbe ve aşınma) dayanımı, kolay temizlenebilme, eksiz ve derzsiz döşeme ve dekoratif görünüm gibi avantajlar sağlamakta ve pek çok RAL renginde üretilmektedir.

Zemin kaplama sistemleri KÖSTER ürün gamında önemli bir yer tutmaktadır. Yıllar süren araştırma ve tecrübelerimizin sonucunda geliştirilen bu sistemler dünyada ve Türkiye’de binlerce metrekare alanda tecrübe edilmiş ve başarısını ispatlamıştır.

Epoksi Zemin Kaplama

Ürün tanımı: Solven içermeyen, kendiliğinden yayılabilen, elastikiyeti ve mekanik mukavemeti yüksek, hijyenik poliüretan esaslı zemin kaplama malzemesidir.

Özellikleri: Sürtünmeye ve aşınmaya karşı dirençlidir, elastik bir yapıdadır, derzsiz yüzey oluşturur, kolay temizlenir, hijyeniktir, uzun süre bakım gerektirmez, uygulaması kolaydır, solvent içermez.

Uygulama alanları: Fabrikalar, soğuk hava depoları, depolar, frigofrik araç kasaları, alışveriş merkezleri, atölyeler, uçak hangarları, okullar, kapalı spor salonlarında EPDM evha üzerinde, hastahanelerde, ilaç sektöründe, gıda sektöründe, laboratuvarlarda, otoparklarda, ağır forklift trafiğinin olduğu alanlarda uygulanabilir.

Uygulama şekli: Uygulama yapılacak yüzeylerin zayıf kısmı freze, kum püskürtme veya zımpara ile arındırılmalıdır.Yüzey çok parlak ise yine freze veya kum püskürtme ile pürüzlendirilip spesifik yüzey arttırılmalıdır.Yüzeyde yağ varsa yakılmalı, kir ve toz vakum ile alınmalıdır. Temizlenen yüzeyler astarlanmalıdır.

TEKLİF AL   KATALOG   +90 (262) 742 25 20