vyalitim Yorum yapılmamış

Membran İzolasyonu Gebze

Membran İzolasyonu Gebze

Membran izolasyonu Gebze uygulamasının nereye yapılacağına göre doğru bir membran seçilmesine dikkat edilmelidir. Aynı zaman da uygulama işleminin de doğru bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. Düz olan ya da küçük bir eğime sahip olan çatılarda iki kat uygulamanın yapılması gerekir. membran seçimi yapılırken yapının kullanım şekline, yapının özelliklerine ve aynı zaman da yapının bulunduğu alanlardaki iklim şartlarına da dikkat edilmesi gerekir. Uygulamanın yapılmasında kalite oldukça önemlidir. Bu nedenle de kalite ürünler kullanılmalıdır. İşlem hızlı bir şekilde yerine getirilir. Herhangi bir sorun olması durumunda tamirat işlemi rahat ve aynı zaman da kolay bir şekilde yerine getirilir. Isı yalıtımının yapılması durumunda uygulama çift kat olarak yerine getirilir.

membran-izolasyonu

 

Uygulamanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Membran izolasyonu Gebze uygulamasının sağladığı birbirinden farklı birçok avantajı vardır. Öncelikle uygulama kiremit ya da toprak ürünlerine karşı çok daha hafif bir yapıya sahiptir. Parça parça malzemelerden oluşmaması nedeni ile bir sızdırma durumu yoktur. Uygulamanın hem nakliye işlemi hem de taşınma işlemi oldukça kolaydır. Toprak ürünlü olan malzemelere oranla daha hızlı bir şekilde uygulanır. Uygulamanın tamirat işlemi kolay bir şekilde yerine getirilir. Uygulama sadece tek bir alana odaklı şekilde yerine getirilen bir işlemdir. Uygulamanın yapılacağı zeminin nasıl bir eğime sahip olduğu uygulama için bir farklılık oluşturmaz. Çünkü her eğime sahip olan alana uygulanabilir. Darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle uzun ömürlüdür.

 

Nasıl Uygulanmalıdır?

Membran izolasyonu Gebze uygulamasının yapılacağı alanın hem temiz hem de kuru olması gerekir. Ürünün daha sağlam bir tutuculuk yapması için bu durum oldukça önemlidir. Uygulamanın yapılacağı zemin üzerine likit astar sürülmelidir. Uygulama eğime göre dik bir yönde yapılmalıdır. Birleşim alanları kesişmemelidir. Aynı zaman da birbirleri ile üst üste gelmeyecek şekilde ayarlanmalıdır. Çatı yapılırken en önemli durum eğimdir. Çünkü malzemenin eğim şapından geçmesi gerekir. Eğim şapının doğru bir şekilde atılması işlemin doğru bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Aynı zaman da kısa bir süre içerisinde şapın atılması ürünün ömrünün uzun olmasına yardımcı olur.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir