vyalitim Yorum yapılmamış

Otopark Üstü Yalıtımı Gebze

Otopark Üstü Yalıtımı Gebze

Otoparklarda zaman içinde su sızdırma ve akıtma sorunları meydana gelebiliyor. Çünkü otopark üstündeki beton belirli bir süre sonra yıpranma, çok fazla kullanım gibi birçok sebepten dolayı çatlama ve kırılma sorunu ortaya çıkarabiliyor. Bu durum sonrasında da çatlaklardan su sızıntıları meydana geliyor. Bunu önlemek için yapılan işleme ise otopark üstü yalıtım adı veriliyor. Otopark üstü yalıtım ile otoparklarda meydana gelen su kaçakları ve sızdırmaları rahat bir şekilde önlenebilir. Daha önce yalıtım yapılmış olan otoparklarda da su sızdırma sorunu meydana gelebilir. Bunun sebebi ise yalıtımın hem çok eski olması hem de yeterince iyi yapılmamış olması gibi şeylerdir. Otopark üstü yalıtımı Gebze hizmeti ile her yerde bulunan otoparklarda yalıtım yapmak ve su sızdırma sorununu çözmek çok oldukça kolaydır.

otopark-üstü-yalıtım

 

Otopark Üstü Yalıtımı Kalıcı Mıdır?

Otopark üstü yalıtımı için tercih edilebilecek bazı farklı yöntemler vardır. Otoparklarda su kaçağını önlemek amacı ile yapılan yalıtım işlemi kalıcı bir şekilde uygulanabilir. Ancak kalıcı olmasına rağmen çok uzun bir süreden sonra yalıtımı yenilemekte de fayda vardır. Bu sayede otoparklarda hiçbir şekilde su sızdırma sorunu ile karşılaşılmaz. Otopark üstü yalıtımında en fazla tercih edilen yöntemlerden bir tanesi polyurea olarak ön plana çıkar. Bu yöntem hem hızlı hem de kaliteli olması sayesinde birçok alanda yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Kalıcı olma özelliği sayesinde de uzun bir süre boyunca su yalıtımı konusunda fayda sağlıyor. Otopark üstü yalıtımı Gebze işlemleri ile farklı büyüklükte olan otoparklarda yalıtım işlemi yapılabilir. Bununla birlikte otoparkta bulunan araçların da sudan etkilenmemesi sağlanır.

 

Otopark Üstü Yalıtımı Yaptırmak Avantaj Sağlar Mı?

Otopark üstü yalıtım yaptırmanın birçok farklı avantajı bulunuyor. İlk olarak bu yalıtım ile otoparklarda üstte su birikmesi ve çatlaklardan su sızması gibi sorunlar ortadan kalkar. Aynı zamanda otoparkın üstünde yer alan betonun da daha uzun bir süre kullanılması sağlanır. Otopark üstü yalıtım Gebze hizmeti ile büyük veya küçük fark etmeksizin her otoparkta yalıtım yapma imkânı vardır.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir