vyalitim Yorum yapılmamış

Polyuera Kaplama Gebze

Polyuera Kaplama Gebze

Polyuera kaplama denince akıllara birçok farklı hizmet seçeneği gelir. Bu hizmet seçenekler arasında; otoparkların yalıtımının yapılması, terasların yalıtımın yapılması, çatıların yalıtımının yapılması, su yalıtım sistemleri, izolasyon sistemleri, su depolama alanlarının yalıtımının yapılması, temel beton kaplamalarının yapılması ve perde beton kaplama işlemlerinin yapılmasına yönelik olarak birçok hizmetin sunulduğunu söylemek mümkün. Polyuera kaplama; iki bileşeni bulunan bir yüzey kaplama sistemi olarak biliniyor. Polyuera kaplama Gebze ekipleri sprey yöntemini kullanarak kaplama yapılacak bölgede kurumanın hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ile işe başlıyorlar.

polyuera-kaplama

Polyuera Kaplamanın Uygulanışı

Polyuera kaplama Gebze ekipleri kaplama işini yüksek basınca sahip makineler aracılığıyla gerçekleştirir. Ekipler tarafından kullanılan makineler uygulama sahasındaki sıcaklık ve basınç koşullarını göz önünde bulundurarak makinenin gerekli ayarlamalarını yapar. Gerekli işlemlerin yapılmasının ardından ortalama kalınlık seviyesi göz önünde bulundurularak sahaya püskürtme işlemi gerçekleştiriliyor. Birinci püskürtme sonrasında polyuera yüzeye yapışmanın sağlanabilmesi ardına astar atma işlemi gerçekleştirilir. Sıvı olarak püskürtme işlemi gerçekleştirilen malzeme yüzeye tam anlamıyla yapışıyor.

 

Polyuera Kaplama Nerelerde Uygulanır?  

Polyuera kaplama Gebze ekipleri tarafından kaplama işlemi birçok alan üzerine uygulanır. Polyuera kaplama yapılabilecek alanlar içerisinde; sanayi ortamları üzerinde, temel beton yalıtımı ile ilgili işlemelerde, tünellerde, köprülerde ve otoyollar başta olmak üzere birçok alan üzerine yapılabiliyor. Dış mekânda yaşanan aşınma, deformasyon, küçük çaplı hasarlar vb. gibi sorunlar karşısında da polyuera kaplamaya ihtiyaç duyulur. İzolasyon sistemleri içerisinde akıllara gelen ilk yöntem ve en kaliteli yöntem olması birçok alanda bu kaplama çeşidinin uygulanmasını sağlıyor. Kolay uygulanması da polyueranın daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

 

Polyuera Kaplama Sisteminin Fiyatları

Polyuera kaplama sistemleri oldukça beğenilen kaplama çeşitleri arasında kendine yer buluyor. Bu durumda da insanların izolasyon noktasında polyuera kaplama sistemlerini tercih etmesine neden olmakta. Polyuera kaplama sistemlerini uygulayan ekiplerin her biri farklı bir fiyat aralığı ile bu hizmeti sunduğu için bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilere net bir fiyat verilemiyor. Ancak alanında uzman olan bu ekip önderliğinde yapılan çalışmalarda müşterilere fiyat konusunda gereken destek sağlanır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir