vyalitim Yorum yapılmamış

Şeffaf Yalıtım Gebze

Şeffaf yalıtım Gebze

Mermer üzerine, granit üzerine, fayansa, doğal taş üzerine ya da betona şeklindeki malzemeler üzerine yapılan bir kaplamadır. Bu kaplama kimyasal ve fiziksel olarak bir dayanıklılığa sahiptir. İki farklı bileşeni bulunur. Şeffaf olarak bulunan bir zemin kaplamasıdır. Dekoratif amaçlı olarak kullanılır. Aynı zaman da su yalıtımı olarak da kullanılır. Malzeme kurumasının ardından şeffaf bir görünüme sahip olur. Eksiz bir katmanı bulunur. Aynı zamanda malzemenin elastik bir yapısı da vardır. Bu nedenle tercih edilen bir malzeme türüdür. Hoş bir görünüme sahiptir. Herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanması şeklinde bir durum yoktur.

seffaf-yalitim

 

Uygulanması Nasıl Yerine Getirilir?

Şeffaf yalıtım Gebze uygulama alanının toz, kir ya da yağ şeklindeki kalıntılarından temizlenmesi gerekir. Aynı zaman da uygulamanın yapılacağı alanın temiz olması ve kuru bir halde bulunması gerekir. İyi bir işlemin olması için yüzeyin temizliğinin iyi olması gerekir. Ürünlerin birbirlerinin içerisine iyi bir şekilde karıştırılması gerekir. Karışım bir saatlik bir ömre sahiptir. Uygulama fırça ile, rulo ile ya da püskürtme şekli ile uygulanır. Birden fazla kat yapılacağı zaman katların arasında yer alan bekleme süresinin yirmi dört saat olması gerekir. Bulunan nem oranının yüzde sekseni geçmemesi gerekir. Uygulamanın iyi bir sonuç çıkarması için iki kat uygulanması gerekir. Ancak bekleme süresinin yirmi dört saat olmasına dikkat edilmelidir.

 

Hangi Alanlarda Uygulanmalıdır?

Şeffaf yalıtım Gebze uygulamalarının teras, balkon, mutfak, seramik, mermer, porselen, cam, taş kaplama şeklindeki alanlara yapılır. Çatı dairelerinde, ahşaplarda, betonlarda, alüminyum alanlarda zemin kullanıma elverişli olur. Su yalıtımı sağlama özelliğine sahiptir. Dekoratif bir kaplama şekline sahiptir. Astarsız olarak direk uygulanabilen bir türdür. UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Herhangi bir hava durumundan etkilenmesi şeklinde bir durum söz konusu değildir. Zeminde meydana gelen problemlerin çözülmesinde ve zemine herhangi bir zarar gelmeden ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Şeffaf bir yalıtımın sağlanmasına yardımcı olur. Zeminlere uygulanması oldukça basit ve kolay bir şekilde yerine getirilir. Bu nedenle kolayca uygulanır.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir