vyalitim Yorum yapılmamış

Şeffaf Zemin Kaplama Gebze

Şeffaf Zemin Kaplama Gebze

İçerisinde herhangi bir renk ya da renk tonu bulundurmayan transparan saydam zemin kaplamalar şeffaf zemin kaplama olarak tanımlanır. Bu kaplama türleri zararlı UV ışıklarına karşı son derece dayanıklı ürünler olup kullanıldığı alana aynı zamanda estetik bir görünüm yaratıyor. Doğal ya da eskitme taşların zemin üzerinde yapısını bozmaması adına şeffaf zemin kapama malzemeleri tercih edilmektedir. Mesela granit taşla döşenmiş zemininizde granit taşların deforme olmadan uzun yıllar ilk günkü kalitede kullanmayı istiyorsanız şeffaf zemin kaplama ürünlerini tercih edebilirsiniz. Şeffaf zemin kaplama Gebze firmaları ile bu ürünü yaşam alanlarınızın özel yerlerine yaptırtabilirsiniz.

seffaf-zemin-kaplama

 

Şeffaf Zemin Kaplama Özellikleri

Şeffaf zemin kaplama Gebze hizmetleri ile yaşam alanlarınıza harikalar yaratabilirsiniz. Bu ürünü en büyük özelliği uygulandığı alanın zemininde ıslaklık varmış görüntüsü yaratır. Oldukça dayanıklı bir yapısı olan şeffaf zemin kaplamalarını eviniz ya da işyerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Uyguladığınızı zeminlerinize parlak şık ve estetik bir görünün kazandıran şeffaf zemin kapama diğer zemin kaplama türlerine göre en garantili ve kaliteli olanıdır. Objeli ya da desenli zeminler oluşturan Şeffaf zemin kapmaları istediğiniz zaman cilalayıp bakım yapabilirsiniz. Toz kaplamaz ve uzun süre temiz kullanım imkânı sunmaktadır.  Yaklaşık 0.5 2 milim arasında bir film tabaka kalınlığına sahiptir. Kullanıldığı mekânın türüne ya da özelliğine göre iki ya da üç kat uygulanmaktadır.

 

Şeffaf Zemin Kaplama Kullanmanın Artıları Nelerdir?

Şeffaf zemin kaplamasının en büyük artısı kullanıldığı mekâna parlak ve esteki bir görünüm yaratmasıdır. Aynı zamandaki olay kolay kirlenme ya da tozlanma yapmayan bu kapamalar hijyenik ve anti-bakteriyel özelliğine sahiptir. Hasar gördüğünde kolay tamir edilebilir özelliğe sahiptir. Herhangi bir sürtünme ya da aşınmalara karşı son derece dayanıklı olup, pas, kir yağ gibi atıkların betona yapışmasını önler. Bu özelliği sayesinde özellikle iş yerleri, fabrikalar ve üretim tesisleri için oldukça ideal bir üründür. Su geçirmez özelliğine sahiptir. Bu özellik ise araç ve yaya geçidi trafiği için tercih edilebilecek en ideal bir malzemedir.  Şeffaf zemin kaplama Gebze firmaları sayesinde yaşam alanlarınıza hem kalite hem de estetik bir görünüm kazandıracaksınız.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir