vyalitim Yorum yapılmamış

Sürme Yalıtımı Çayırova konusunda; Yalıtım bir binanın en çok gereksinim duyduğu noktalardan biridir. Eğer inşaat halinde bir yapıdan bahsediliyorsa bu yapının betonlarında, drenajlarında daha hassas davranıp uygun malzemeler kullanılarak izolasyon sağlanabilir. Ancak bina önceden yapılmışsa ve izolasyon yetersiz kalıyorsa çeşitli takviye işlemlere ihtiyaç duyulabilir. Bu alanda uzman olan sürme yalıtımı Çayırova ekibi; tüm ihtiyaçlara profesyonel ekibi ve kalite standartlarına uygun malzemeleri ile cevap vermektedir. Sürme yalıtımda izolasyon yapılacak alanın neresi olduğu ve ne tür bir izolasyon yapılacağı önem taşır. Yani çatı izolesi ile dış cephe izolesi farklıdır. Bunun için kullanılan malzemelerin de farklılık göstermesi normaldir.

Sürme yalıtımı yapmak için genel olarak çimento ve su karışımının içerisine katkı maddeleri konulur ve bu karışım yüzeye fırça, rulo gibi araçlar yardımı ile iyice sürülür ve yedirilir. Çimento ve su karışımının içine yaklaşık olarak %80 oranında ilave edilen bitüm su geçirmez yalıtım malzemesi sayesinde ortalama 4 mm civarında kalın bir tabaka elde edilebilir. Beton ile izolasyon malzemesi arasındaki bu kalın tabakanın, yapılan testler sonucunda 7 barlık bir su basıncına dahi direnç gösterdiği ve su geçirmediği test edilerek onaylanmıştır. Bu sayede yapının dış duvarlarına yapılan mantolama işlemi sonucu, kış aylarının karlı ve yağışlı kötü hava koşullarında dahi bina içinde duvarlar üzerinde herhangi bir nem izine rastlanmaz. Bu da insan sağlığı açısından gerekli ve önemli bir tedbirdir. Alanında uzman olan sürme yalıtımı Çayırova ile tüm yapılara uygun olarak yalıtım sağlanabilir. Üstelik kalite standartlarına uyun ve düşük maliyetlerde olması tüm müşterilerin memnuniyetinin ana kaynaklarındandır.

Sürme Yalıtımı Çayırova Hizmetleri

Su izolasyonu sağlanmasında unutulmaması gereken noktalardan biri olan derzler ve bu derzlerin doldurulması noktasında da sürme yalıtımı Çayırova çözüm ortaklığı ile derz bantları kullanarak kalıcı önlemler alınabilmektedir. Bu şekilde bina temel ve çatıları ile teras ve balkonlarda en pratik ve akılcı izolasyon uygulamaları tatbik edilebilmektedir. Sürme yalıtımın en yararlı yanları ise mekânlarda rutubetin tamamen ortadan kalkması, insan sağlığını negatif etkileyecek nem ve buna bağlı bakterilerin ürememesi, eşyaların kuru hava sayesinde çok daha uzun süre sağlam kalması ve buna benzer olarak sıralanabilir.

sürme yalıtımı Çayırova konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir