vyalitim Yorum yapılmamış

Teras Poliüretan Kaplama Gebze

Teras Poliüretan Kaplama Gebze

Evlerin su alması ve zeminin güzel ve estetik bir şekilde kapatılamaması günlük hayatta birçok kişinin başına gelmiş bir durumdur. Bu tür durumlar için çift kullanım imkânı sunan poliüretan kaplamalar üretilmektedir. Bunun en temel faydası ise hem evlerin su alması engellenecektir hem de estetik açıdan daha güzel görünüm kazanacaktır. Teraslarınızın bu kaplamalar ile güzelleşmesi herkesin isteyeceği bir durumdur.

teras-poliüretan-kaplama

 

Teras Poliüretan Kaplamanın Faydaları

Teras poliüretan Gebze bölgesinin teraslarında sıklıkla kullandıkları bir kaplama türüdür. Bu kaplamamanın en temel iki faydası vardır. Hem evlerinizin su alması engellenmektedir hem de estetik görünüm sağlanmaktadır. Bu sayede sizlerden yağmurlu ve nemli havalar da terasınızın rutubet kokmasını engelleyebileceksiniz.

 

Teras Poliüretan Kaplamanın Özellikleri

Teras poliüretan kaplama köpük şeklinde uygulamadır. Çok hızlı sertleştiği için yapımız hızlı ve zahmetsizdir. Ne kadar kolay gibi dursa da tecrübeli kişiler tarafından yapılması uygundur. Bunun yanında sıkılan köpük şişmekte ve öyle donmaktadır. Yapılan kaplamalar kaliteli yapılırsa uzun süre kullanılmaktadır. Birçok firma tarafından yapılmakta olunan işlemin uygun yerlere yapılmaması halinde düzgün ve estetik görüntüsünü yakalayamayacaktır.

 

Teras Poliüretan Kaplama Nasıl Yapılır?

Teras poliüretan kaplama Gebze bölgesin de vazgeçilmez uygulamaların başında gelmektedir. Bunun temel sebebi ise yağıştır. Bu kaplamalar içerik olarak köpüktürler. Püskürtme ile yapılan işlem çok kısa sürmekte ve işlem sonrasında donma da çok hızlı olmaktadır. Bu köpükler donmadan önce boyutlarının üzerinde çıkmaktadır. İçerisinde bulunan hava kabarcıkları sayesinde suyu herhangi bir şekilde getirmemektedir. Hem estetik hem de işlev bakımından oldukça kaliteli olan kaplamalar insanların tercih noktası olmuştur. Bugüne kadar ortaya çıkan birçok kaplama türünden sıkıntılar olsa da Poliüretan kaplama sistemi oldukça başarılı olup uzun süre dayanmakta ve işlevini oldukça başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

 

Teras Poliüretan Kaplama Yapım Aşamaları

Teras poliüretan kaplama Gebze bölgesinin sıklıkla kullandığı bir kaplama türüdür. Öncelikle kaplama yapılacak bölge düzgünce temizlenmelidir. Daha sonra bu bölgeye makine aracılığıyla bu köpük sıkılmalıdır. Ardından köpüğün sertleşmesi beklenmelidir. Bu aşamadan sonra istenilen her türlü ekleme yapılabilmektedir. Sıkılma işlemi dikkatli yapılmalıdır. Her bölgenin kalınlığı eşit olmalıdır. Aksi halde estetik özellikleri kaybolacaktır. Bu sebeple tecrübeli kişiler tarafından yapılması uygundur.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir