vyalitim Yorum yapılmamış

Teras Poliüretan Kaplama Nasıl Yapılır Gebze

Teras poliüretan kaplama Gebze

firması olarak teraslarınıza poliüretan kaplama yaparak birçok avantajı beraberinde getiriyoruz. Teras poliüretan kaplama teraslarda su sızıntısının önüne geçiyor. Teraslarda uyguladığımız poliüretan kaplama için terasın zeminini kırmamıza gerek kalmadığı için bu da teras sahibine ayrıca avantaj sağlıyor. Özel malzemeler ile yaptığımız teras kaplama sayesinde artık su akıntısı olmayacak. Oldukça kolay bir şekilde yapılan poliüretan kaplama ile terasınız hiçbir şekilde kirlenmiyor. Temizlenmesi de oldukça kolay olduğu için birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

teras-poliüretan-kaplama

 

Poliüretan Kaplama ile Güvendesiniz

Teras poliüretan kaplama Gebze firması olarak yaptığımız kaplamalar sayesinde terasınızdaki mobilyaları da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Sandalye, masa ve koltuk gibi ürünlerden asla zarar görmeyen poliüretan kaplama sayesinde terasınızda artık su akıntısı olmayacak ve eşyalarınızı daha rahat kullanabileceksiniz. Teras poliüretan kaplama malzemelerinin farklı renk tonları mevcut. Siz beğendiğiniz kaplama rengini seçerek bize söylerseniz bizler de isteğinize göre kaplama yapıyoruz. Firmamızın yapmış olduğu poliüretan kaplama mevsimlere duyarlıdır. Yazın sıcağı, kışın soğuğu geçirmez. Böylece yazın sıcaklamaz ve kışın üşümezsiniz.

 

Temizliği ve Bakımı Kolay

Teras poliüretan kaplama Gebze firması olarak yaptığımız kaplamalar kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Normal günlük temizlik yapar gibi temizlik yapabilir ve bakımını da kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mobilya kullansanız bile kaplama hiçbir şekilde deforme olmaz. Bu nedenle uzun yıllar poliüretan kaplamayı kullanabilirsiniz. Teras kaplama için en uygun zaman dilimi haziran, temmuz ve ağustos aylarıdır. Bunun nedeni kaplama yapılacağı zaman yerlerin asla nemli olmaması gerekir. Bu yüzden en uygun zaman yaz aylarıdır.

 

Teras Poliüretan Kaplama Fiyatları

Teras poliüretan kaplama Gebze firması olarak poliüretan kaplama fiyatlarımız kaplama yapacağımız terasın metrekaresi ne göre ve kullanacağımız kaplama rengine göre değişiyor. Metrekare arttıkça fiyat artıyor ve renk seçeneği de fiyatlarımız etkiliyor. Firmamız sizlere uygun fiyatlarda teras kaplama hizmeti sunuyor. Sizler de teras kaplama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız firmamızı arayarak ya da bize mail atarak fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir