vyalitim Yorum yapılmamış

Zemin Çatlak Tamir Gebze

İç ve dış mekânların zeminlerinde birtakım sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunların en büyüklerinden bir tanesi ise çatlama olarak ön plana çıkar. Zeminde meydana gelen çatlamalar beraberinde başka sorunları da getirir. Öncelikle bu çatlamalardan kaynaklı olarak zeminde su sızıntısı meydana gelir. Zemindeki çatlak daha da büyür. Bunun yanı sıra zeminin genel yapısı bozulmaya başlar. Bütün bunları önlemek için profesyonel zemin çatlak tamiri yapılması gerekir. Zemin çatlak tamiri için özel tamir malzemesi ve ekipmanları kullanılır. Bunun için en fazla kullanılan malzemelerden biri olarak epoksi ön plana çıkar. Epoksi haricinde de çeşitli onarım yöntemleri vardır. Zemin çatlak tamir Gebze işlemleri ile dükkân, fabrika, otopark, sanayi alanı, depo ve benzeri her yerde onarım yapmak mümkündür. Onarım işlemi profesyonel şekilde yapıldığı takdirde daha etkili ve uzun ömürlü olur.

zemin-catlak-tamiri

Zeminde Neden Çatlama Meydana Gelir?

Zeminde meydana gelen çatlamaların birçok farklı sebebi olabilir. Öncelikle bu sebeplerden bir tanesi zemindeki betonun kalitesiz olmasıdır. İnşaat sırasında kalitesiz bir zemin yapılması ileride her zaman sorunlara neden olur. Bunun yanı sıra betonun çok fazla soğuk havaya maruz kalması da çatlama gibi sorunlara sebep olabilir. Zemin eğer dış bir alanda ise güneş de çatlama konusunda uzun süre sonunda bir etken olabilir. Genleşme kaynaklı çatlama ve kırılmalar betonlarda çok fazla ortaya çıkar. Aynı zamanda ağır yüklerin sürekli olarak hareket ettirildiği betonlarda da kullanımdan dolayı zaman içinde çatlama gibi sorunlar meydana gelebilir. Zeminlerde bunlar ve benzeri sebeplerden dolayı oluşan çatlakları onarmak için Zemin çatlak tamir Gebze hizmeti alınabilir. Hizmet kapsamında epoksi ve benzeri uygulamalar ile çatlak onarımı profesyonelce yapılır.

 

Zemin Çatlak Onarımı Fiyatı Ve Süresi

Zeminlerde meydana gelen çatlakların sayısına, genişliğine, büyüklüğüne bağlı olarak tamir fiyatları değişir. Zemin çatlak tamir Gebze işlemlerinin süresi de bu faktörlere ve alana bağlı olarak değişir. Profesyonel ekip ve araçlar ile yapılan tamiratlar kısa sürede bitirilir. Zemin çatlağı için profesyonel destek almak zeminin sağlığı ve işlemin kalıcılığı için önemlidir.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir